Selena Gomez kończy muzyczną karierę? “Trudno jest dalej tworzyć muzykę, kiedy ludzie nie traktują cię poważnie”

Obserwuj nas na instagramie:

Selena Gomez w wywiadzie dla amerykańskiego Vogue’a wyznała, że myśli o zakończeniu swojej muzycznej działalności, ponieważ wiele osób nie traktuje jej poważnie.

Selena Gomez wydaje pierwszą EPkę po hiszpańsku

W najbliższy piątek, 12 marca ukaże się pierwsza w karierze Seleny Gomez hiszpańskojęzyczną EP-ka Revelación. Artystka przy jej tworzeniu współpracowała z Tainy i NEON16. Wydawnictwo promują single De Una Vez oraz Baila Conmigo z gościnnym udziałem Rauw Alejandro.

Selena Gomez, Rauw Alejandro – Baila Conmigo

Selena Gomez kończy z muzyką?

W związku z premierą Revelación, artystka pojawiła się na okładce kwietniowego numeru amerykańskiego Vogue’a. W wywiadzie Selena poruszyła temat zakończenia muzycznej kariery.

Trudno jest dalej tworzyć muzykę, kiedy ludzie nie traktują cię poważnie. Miałam takie chwile, w których zastanawiałam się: „Jaki to ma sens? Dlaczego nadal to robię?”. Wydając Lose You To Love Me czułam, że to moja najlepsza piosenka w karierze, a dla niektórych to i tak było za mało. Wydaje mi się, że wielu ludzi lubi moją muzykę i jestem za to ogromnie wdzięczna, dzięki temu idę dalej, ale następnym razem, gdy zacznę tworzyć album, będzie to coś innego. Chcę dać sobie ostatnią szansę, zanim może przestanę nagrywać muzykę. Muszę być ostrożna

W dalszej części rozmowy gwiazda zdradziła, że będzie chciała się skupić bardziej na karierze aktorki i producentki filmowej.

Selena Gomez Vogue

Selena Gomez w wywiadzie dla amerykańskiego Vogue’a wyznała, że myśli o zakończeniu swojej muzycznej działalności, ponieważ wiele osób nie traktuje jej poważnie. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Selena Gomez wydaje […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →