Selena Gomez poprowadzi… program kulinarny

Obserwuj nas na instagramie:

Już niebawem Selena Gomez sprawdzi się w nowej roli i poprowadzi program kulinarny na platformie HBO Max. Sprawdźcie szczegóły.

Selena Gomez pokaże swoje kulinarne umiejętności w programie na HBO Max

Selena Gomez to jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki pop oraz aktorka, która swoją karierę zaczynała występując w serialach i filmach Disney’a. Na początku roku ukazał się jej najnowszy album – Rare.

Już niedługo artystka zadebiutuje w zupełnie nowej roli, jako prowadząca program kulinarny. Jej kuchenne umiejętności będzie można śledzić na nowej platformie streamingowej HBO Max, która zostanie uruchomiona pod koniec maja, na razie jedynie w Stanach Zjednoczonych.

Selena wielokrotnie podkreślała, że uwielbia gotować, marzy także o własnej restauracji. Artystka zdradziła również, że czas kwarantanny poświęca na poprawianiu swoich umiejętności w tej dziedzinie.

Zawsze opowiadam o mojej miłości do jedzenia. Setki razy pytano mnie w wywiadach, co bym robiła gdybym nie śpiewała – odpowiadałam, że fajnie byłoby być szefem kuchni. Jak wielu z nas będąc w domu, gotuję więcej i eksperymentuję w kuchni.

Program kulinarny z Seleną Gomez – data premiery

Program będzie się składał z 10 odcinków, w których, pod wirtualnym nadzorem szefów kuchni, Selena Gomez będzie sprawdzać swoje umiejętności gastronomiczne. Według zapowiedzi produkcja zostanie udostępniona latem, ale nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery i tytułu programu.

Selena Gomez poprowadzi program kulinarny

Kiedy platforma HBO Max będzie dostępna w Polsce?

HBO Max będzie dostępne w Stanach Zjednoczonych od 27 maja, natomiast w Europie platforma streamingowa pojawi się dopiero w 2021 roku.

Już niebawem Selena Gomez sprawdzi się w nowej roli i poprowadzi program kulinarny na platformie HBO Max. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Selena Gomez pokaże swoje kulinarne […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →