Selena Gomez powraca z dwoma premierowymi utworami


24 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Selena Gomez wypuściła dwa zupełnie nowe utwory - Lose You To Love Me oraz Look At Her Now. To pierwsze muzyczne nowości od amerykańskiej gwiazdy od ponad roku.

Selena Gomez swoją karierę rozpoczynała jako aktorka, grając w popularnych serialach Disney’a. Od kilku lat jednak artystka bardziej skupia się na działalności muzycznej. Jej największe przeboje to: It Ain’t Me z Kygo, Bad Liar, Fetish, Wolves z Marshmello oraz Back to You. Ostatnia płyta Seleny, zatytułowana Revival, ukazała się w 2015 roku.

Wczoraj do sieci trafił premierowy utwór Lose You To Love Me, który Selena napisała wraz z wieloletnimi współpracownikami – Julią Michaels, Justinem Tranterem, Mattiasem Larssonem i Robinem Fredrikssonem. Za produkcję odpowiada FINNEAS, brat Billie Eilish. 

Lose You To Love Me zostało zainspirowane wszystkim, co działo się w moim życiu po premierze ostatniego albumu. Postanowiłam, że chcę podzielić się moją drogą do odkrywania samej siebie. Moja droga była wyboista i mam po niej wiele blizn. Chcę jednak, abyśmy mogli poczuć nadzieję i że wędrówka prowadzi do silniejszej i lepszej wersji samego siebie

Selena Gomez – Lose You To Love Me

Dziś niespodziewanie otrzymaliśmy kolejny singiel. Tym razem bardziej taneczny – Look At Her Now.

Mam wrażenie, że obie piosenki są połączone, opowiadają historię dochodzenia do siebie po życiowych turbulencjach. Warto wygasić hałasy i zacząć żyć na własnych warunkach

Selena Gomez – Look At Her Now

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Pop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.