Whitney Houston w nowym utworze Kygo


28 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Kygo wykorzystuje niepublikowany dotąd utwór Whitney Houston i wydaje go w nowej wersji. Posłuchaj najnowszego singla producenta – Higher Love.

Norweski producent Kygo, twórca takich hitów jak It Ain’t Me z Seleną Gomez, Born To Be Yours z Imagine Dragons, Firestone z Conradem Sewellem, czy Happy Now z Sandro Cavazza to obecnie jedna z najpopularniejszych postaci na światowym rynku muzyki pop.

DJ wydał właśnie nowy, wyjątkowy singiel! Wziął na warsztat niepublikowany dotąd utwór Whitney Houston i stworzył do niego własny remix.

Higher Love to w oryginale legendarny utwór Steve Winwooda z końca lat 80. Piosenkę coverowało wielu artystów m.in. James Vincent McMorrow czy właśnie Whitney Houston. Wykonanie artystki nie zostało jednak oficjalnie wydane. Pojawiło się jedynie jako dodatkowy utwór na japońskiej edycji jej trzeciego albumu I Your Baby Tonight.

Whitney Houston – Higher Love, zobacz wykonanie na żywo

Wielu fanów Whitney nie mogło w tamtym czasie usłyszeć wersji Higher Love swojej idolki. Teraz, osiem lat po śmierci wybitnej piosenkarki, dzięki producentowi Kygo, wszyscy mogą sprawdzić jej wykonanie w nowej, elektronicznej wersji!

Pat Houston, wieloletnia agentka zarządzająca majątkiem i dorobkiem Whitney, komentuje nowy singiel KygoHigher Love:

Obecne środowisko kulturowe jest spragnione czegoś podnoszącego na duchu i inspirującego. Kto jest w stanie lepiej zainspirować niż Whitney, najbardziej porywająca wokalistka wszech czasów? Chcemy tym utworem przypomnieć ludziom, dlaczego zakochali się kiedyś w Whitney.

Kygo, Whitney Houston – Higher Love, posłuchaj

Kygo wykorzystuje niepublikowany dotąd utwór Whitney Houston i wydaje go w nowej wersji. Posłuchaj najnowszego singla producenta – Higher Love. Norweski producent Kygo, twórca takich hitów jak It Ain’t Me z Seleną Gomez, Born To Be Yours z Imagine Dragons, Firestone z Conradem Sewellem, czy Happy Now z Sandro Cavazza to obecnie jedna z najpopularniejszych […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także