Wspólny utwór Lady Gagi i Ariany Grande ukaże się w piątek

Obserwuj nas na instagramie:

Ariana Grande pojawi się gościnnie na nadchodzącym albumie Lady Gagi – Chromatica. Ich wspólny utwór, zatytułowany Rain On Me ukaże się 22 maja.

Premiera nowego albumu Lady Gagi coraz bliżej

Premiera wyczekiwanego przez fanów na całym świecie, nowego albumu Lady Gagi zbliża się wielkimi krokami. Pierwotnie album Chromatica miał się ukazać już 10 kwietnia, jednak ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, artystka zdecydowała, że nie jest to odpowiedni moment na wypuszczanie nowej muzyki.

Rain On Me – wspólny utwór Lady Gagi i Ariany Grande ukaże się już w piątek

Kilka dni temu poznaliśmy nową (mamy nadzieję, że już ostateczną) datę premiery krążka. Albumu Chromatica będziemy mogli posłuchać w całości już 29 maja. Do tej pory promował go jedynie singiel Stupid Love. W najbliższy piątek do sieci trafi kolejna zapowiedź płyty, tym razem z gościem. Będzie to kawałek o tytule Rain On Me, nagrany wspólnie z Arianą Grande.

Lady Gaga, oprócz Ariany, do stworzenia nowego wydawnictwa zaprosiła także Eltona Johna i k-popowy girlsband BLACKPINK. Wszystkie te kooperacje zapowiadają się naprawdę ciekawie.


W ostatnim czasie Arianę Grande mogliśmy usłyszeć także we wspólnym utworze z Justinem Bieberem Stuck with U, z którego dochód ma trafić na cele charytatywne. Więcej o tym duecie pisaliśmy tutaj.


[Aktualizacja] Wspólny utwór Lady Gagi i Ariany Grande już dostępny

Najnowszy singiel to wielkie wydarzenie przede wszystkim ze względu na jego współtwórczynię. Rzadko zdarza się usłyszeć w jednym miejscu dwa tak wielkie głosy współczesnej sceny popowej.

Na Rain On Me obok Lady Gagi usłyszymy bowiem samą Arianę Grande. Kawałek elektryzował fanów od samego początku ujawnienia informacji o jego istnieniu. Nie dziwi zatem, że z miejsca podbił listy przebojów i stał się jedną z najważniejszych premier muzycznych tego roku.

Lady Gaga, Ariana Grande – Rain On Me  – zobacz teledysk do singla

Ariana Grande pojawi się gościnnie na nadchodzącym albumie Lady Gagi – Chromatica. Ich wspólny utwór, zatytułowany Rain On Me ukaże się 22 maja. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Premiera […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →