BLACKPINK zapowiadają swój pierwszy koncert online

Podziel się newsem:

BLACKPINK i YouTube Music zapraszają na THE SHOW, czyli pierwszy koncert k-popowej sensacji transmitowany na żywo w sieci. Wydarzenie odbędzie się 27 grudnia 2020.

BLACKPINK zapowiadają THE SHOW – swój pierwszy globalny koncert online

Dziewczyny z grupy BLACKPINK w 2020 wydały swój debiutancki pełnowymiarowy album zatytułowany THE ALBUM. Jako, że nie mogą go promować podczas tradycyjnej trasy koncertowej, wokalistki nawiązały współpracę z YouTube Music, dzięki czemu po raz pierwszy będą mogły wykonać utwory z płyty na żywo dla fanów na całym świecie.

BLACKPINK – How You Like That

Chciałyśmy zakończyć ten rok czymś wyjątkowym dla naszych Blinks, którzy tak cierpliwie na nas czekali. Mamy nadzieję, że wszyscy będą mogli w komfortowych warunkach cieszyć się naszym pierwszym livestreamem zatytułowanym THE SHOW. Koncert to nie wszystko, będziemy także organizować wiele niespodzianek dla tych, którzy dołączą do naszego kanału. Jesteśmy bardzo podekscytowane i nie możemy się doczekać.

BLACKPINK

Zobaczcie zapowiedź wydarzenia:

BLACKPINK: THE SHOW

THE SHOW będzie epickim wydarzeniem, momentem WOW. BLACKPINK to obecnie jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie. Dlatego to dla nas zaszczyt, że możemy pracować z tak utalentowanymi artystkami. To będzie wspaniały sposób na pożegnanie roku dla wszystkich fanów BLACKPINK na całym świecie.

Lyor Cohen, Global Head of Music w YouTube

Koncert odbędzie się 27 grudnia o godzinie 6:00 czasu polskiego. Bilety są dostępne w wersji STANDARD (119,99zł) oraz PLUS (159,99zł). Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem. Nie przegapcie!

BLACKPINK i YouTube Music zapraszają na THE SHOW, czyli pierwszy koncert k-popowej sensacji transmitowany na żywo w sieci. Wydarzenie odbędzie się 27 grudnia 2020. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →