Netflix zapowiada dokument o k-popowym girlsbandzie BLACKPINK


09 września 2020

Podziel się newsem:

W październiku na Netflixie pojawi się pierwszy film dokumentalny o k-popie – BLACKPINK: Light Up the Sky. Produkcja pokaże historię najpopularniejszego koreańskiego girlsbandu. Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

Dokument o BLACKPINK w październiku pojawi się na Netflixie

Zespół BLACKPINK jest gwiazdą pierwszego filmu dokumentalnego traktującego o k-popie od Netflixa. Dokument BLACKPINK: Light Up the Sky, wyreżyserowany przez Caroline Suh, zostanie zaprezentowany w serwisie już 14 października.

Film przedstawi historię powstania grupy BLACKPINK i gwałtownego zdobywania sławy od czasu ich debiutu w 2016 roku. Będzie zawierał niepublikowane wcześniej materiały filmowe, a także historie z życia prywatnego członkiń grupy i wydarzeń za kulisami. Zobaczymy m.in., jak wygląda praca Jennie, Jisoo, Lisy i Rosé w studio nagraniowym. W produkcji nie zabraknie również wywiadów z dziewczynami.

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się naszymi osobistymi historiami z Blinks (fandomem BLACKPINK przyp.red.) na całym świecie za pośrednictwem serwisu Netflix. Mamy nadzieję, że ten film przyniesie widzom radość i światło, a oni z przyjemnością zobaczą na ekranie naszą wspólną podróż z ostatnich czterech lat

Nadchodzi debiutancki album od BLACKPINK

Chwilę wcześniej, bo 2 października, swoją premierę w serwisach streamingowych będzie miał pierwszy studyjny krążek od girlsbandu – THE ALBUM. Z kolei płyta w formie fizycznej trafi do sprzedaży 6 października. Będzie dostępna w czterech wersjach.

Obecnie zapowiadają go dwa single – How You Like That oraz Ice Cream z gościnnym udziałem Seleny Gomez.

BLACKPINK – How You Like That

W październiku na Netflixie pojawi się pierwszy film dokumentalny o k-popie – BLACKPINK: Light Up the Sky. Produkcja pokaże historię najpopularniejszego koreańskiego girlsbandu. Sprawdźcie szczegóły. Dokument o BLACKPINK w październiku pojawi się na Netflixie Zespół BLACKPINK jest gwiazdą pierwszego filmu dokumentalnego traktującego o k-popie od Netflixa. Dokument BLACKPINK: Light Up the Sky, wyreżyserowany przez Caroline […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.