Nareszcie! Po 4 latach BLACKPINK wydały pełen album


02 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

BLACKPINK wróciły z pierwszym, pełnym albumem i nowym teledyskiem do Lovesick Girls, który już pobił rekordy!

THE ALBUM – długo oczekiwany krążek

2 października, po 4 latach działalności, k-popowa grupa BLACKPINK wydała pełnowymiarowy album, zatytułowany THE ALBUM. Zespół do tej pory wypuszczał wyłącznie single lub mini-albumy, a ich proces wydawniczy był dość wolny, jak na koreański rynek muzyczny.

Fani grupy często zwracali uwagę na małą ilość piosenek BLACKPINK. Wytwórnia YG Enterteinment była oskarżana o to, że nie potrafi w pełni wykorzystać potencjału dziewczyn. Jednak BLINKs, bo tak nazywa się fandom grupy, mogą wreszcie odetchnąć i zasłuchać się w całej płycie. Fizyczna wersja albumu ukaże się 6 października.

BLACKPINK THE ALBUM
okładka albumu

Posłuchajcie w całości nowego krążka BLACKPINK – THE ALBUM

Lovesick Girls – kolejny singiel BLACKPINK, który pobił rekordy

Krążek promują trzy single, w tym dwa wydane jeszcze przed premierą. How You Like That ukazało się w czerwcu i pobiło aż 5 rekordów Guinessa – wszystkie dotyczyły olbrzymich zasięgów, które piosenka osiągnęła w ciągu pierwszych 24 godzin.

Pod koniec sierpnia ukazał się natomiast utwór Ice Cream, na którym poza BLACKPINK mogliśmy usłyszeć Selenę Gomez (przeczytaj więcej). Teledysk zyskał 86 mln odsłon pierwszego dnia, plasując się na liście video z największą ilością odsłon w dniu premiery na 4. miejscu. Te rekordy zostaną jednak prawdopodobnie pobite. Teledysk do Lovesick Girls przekroczył 10 mln wyświetleń w zaledwie 2 godziny i 55 minut. Jisoo i Jennie brały udział w tworzeniu tekstu piosenki, a Jennie dodatkowo w produkcji. Piosenka opowiada o stawaniu na nogi po rozstaniu.

Zobaczcie teledysk:

BLACKPINK – Lovesick Girls

BLACKPINK wróciły z pierwszym, pełnym albumem i nowym teledyskiem do Lovesick Girls, który już pobił rekordy! THE ALBUM – długo oczekiwany krążek 2 października, po 4 latach działalności, k-popowa grupa BLACKPINK wydała pełnowymiarowy album, zatytułowany THE ALBUM. Zespół do tej pory wypuszczał wyłącznie single lub mini-albumy, a ich proces wydawniczy był dość wolny, jak na […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.