Tony Bennett i Lady Gaga wydają album w hołdzie dla Cole’a Portera – „Love For Sale”


05 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Lady Gaga i Tony Bennett zapowiedzieli premierę drugiego wspólnego albumu. Love For Sale zawierać będzie utwory z katalogu Cole’a Portera. Posłuchajcie pierwszego singla – I Get a Kick Out of You.

Lady Gaga i Tony Benett swój pierwszy wspólny album wydali siedem lat temu. Na Cheek to Cheek znalazły się covery piosenek kompozytorów pracujących dekady temu na Broadwayu – George’a Gershwina, Jerome’a Kerna czy Irvinga Berlina. Płyta została nagrodzona statuetką Grammy w kategorii Najlepszy album wokalny – pop.

Sprawdź także: Lady Gaga i Adam Driver w pierwszym trailerze „House of Gucci”

Love For Sale – drugi wspólny album Lady Gagi i Tony’ego Bennetta

Teraz artyści zapowiadają kolejne wydawnictwo, tym razem w hołdzie dla Cole’a Portera. Jego ogłoszenie odbyło się 3 sierpnia 2021, w dniu 95. urodzin Tony’ego Bennetta. Artysta zapowiedział, że Love For Sale będzie ostatnim albumem w jego karierze. Na trackliście nie zabraknie klasycznych utworów z katalogu Portera, zarówno duetów, jak i solowych. Premiera krążka jest zapowiedziana na 1 października.

W dniu, w którym wydaliśmy Cheek To Cheek w 2014 roku, Tony Bennett zadzwonił do mnie i zapytał, czy chcę z nim nagrać kolejny album, tym razem celebrujący piosenki Cole’a Portera. Zawsze mam zaszczyt śpiewać z moim przyjacielem Tonym, więc oczywiście przyjąłem zaproszenie.

Lady Gaga

Pierwszy utwór z Love for Sale, zatytułowany I Get a Kick Out of You, to cover piosenki napisanej przez Cole’a Portera, który po raz pierwszy został zaśpiewany na Broadwayu w 1934 roku przez Ethel Merman. W późniejszych latach utwór wykonali m.in. Frank Sinatra czy Ella Fitzgerald. Posłuchajcie najnowszej interpretacji:

Tony Bennett, Lady Gaga – I Get A Kick Out Of You

Tony Bennett i Lady Gaga – Love For Sale – lista utworów

 1. It’s De-Lovely
 2. Night and Day
 3. Love For Sale
 4. Do I Love You
 5. I Concentrate On You
 6. I Get a Kick Out of You
 7. So In Love
 8. Let’s Do It
 9. Just One of Those Things
 10. Dream Dancing
 11. I’ve Got You Under My Skin (DELUXE VERSION)
 12. You’re The Top (DELUXE VERSION)
Lady Gaga i Tony Bennett wydają kolejny wspólny album
okładka albumu

Lady Gaga i Tony Bennett zapowiedzieli premierę drugiego wspólnego albumu. Love For Sale zawierać będzie utwory z katalogu Cole’a Portera. Posłuchajcie pierwszego singla – I Get a Kick Out of You. Lady Gaga i Tony Benett swój pierwszy wspólny album wydali siedem lat temu. Na Cheek to Cheek znalazły się covery piosenek kompozytorów pracujących dekady […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →