"House of Gucci", reż. Ridley Scott

Lady Gaga i Adam Driver w pierwszym trailerze “House of Gucci”


30 lipca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

House of Gucci w reżyserii Ridleya Scotta to bez dwóch zdań produkcja, na którą czeka cały świat. Raz, ze względu na elektryzującą historię Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, dwa, ze względu na gwiazdorską obsadę filmu. W sieci pojawił się pierwszy trailer, a ponadto ujawniono datę premiery.

House of Gucci – historia z życia wzięta

Swego czasu tymi wydarzeniami żyły Włochy, modowa branża i właściwie – cały świat. Film opowie historię brutalnego morderstwa Maurizio Gucciego, który był wnukiem założyciela legendarnego domu mody. Za kamerą stanął Ridley Scott, reżyser takich klasyków, jak Gladiator, Łowca Androidów, Marsjanin, czy Obcy – 8. pasażer “Nostromo”, natomiast scenariusz powstał na podstawie książki Sary Gay Forden – The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed.

W rolach głównych pojawi się cała plejada hollywoodzkich gwiazd: Lady Gaga wcieli się w żonę projektanta Patrizię Reggiani, która została oskarżona o jego zabójstwo, a Adam Driver zagra Maurizio Gucciego. Towarzyszyć im będą ponadto Jared Leto (o którego spektakularnej wizerunkowej przemianie mówi cały Internet), Al Pacino, Jeremy IronsSalma HayekCamille Cottin, czy Jack Huston.

Jared Leto Lady Gaga Adam Driver House of Gucci pierwszy trailer

Jeśli lubicie podobne historie, łączące w sobie wątki kryminalne oraz fakty, na Netflixie znajdziecie serial American Crime Story. Drugi sezon opowiada o zabójstwie Gianniego Versace.

Pierwszy oficjalny trailer House of Gucci już jest

Wraz z trailerem ujawniono również datę premiery filmu Ridleya Scotta. House of Gucci ukaże się w kinach już 24 listopada. Plakaty filmowe, które wypuszczono równocześnie z zapowiedzią produkcji są mocno zachęcające, podobnie zresztą jak i sam trailer. Włoski klimat, przepych i intrygi przeplatane światem wielkiej mody – nie pozostało już nic innego, jak czekać na premierę!

House of Gucci | Official Trailer | MGM Studios

House of Gucci w reżyserii Ridleya Scotta to bez dwóch zdań produkcja, na którą czeka cały świat. Raz, ze względu na elektryzującą historię Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, dwa, ze względu na gwiazdorską obsadę filmu. W sieci pojawił się pierwszy trailer, a ponadto ujawniono datę premiery. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →