fot. YouTube

Thirty Seconds To Mars wracają po 5 latach z nowym singlem

Obserwuj nas na instagramie:

Bracia Jared i Shannon Leto wydali właśnie singiel Stuck. To zapowiedź nadchodzącego albumu Thirty Seconds To Mars, It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day, który ukaże się jesienią.

Ostatnie role Jareda Leto

W ostatnich latach nie brakowało kreacji Jareda Leto na ekranie. Mogliśmy zobaczyć go w roli Jokera w Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera, pod toną makijażu w Domu Gucci, a także w serialu WeCrashed: upadek start-upu i w średnio udanym Morbiusie, za którego aktor dostał Złotą Malinę. Czy ta właśnie porażka zdecydowała o tym, że Jared wrócił do swojej drugiej pasji, czyli muzyki i ponownie połączył siły ze starszym bratem Shannonem?

Długa lista inspiracji

Muzyka Thirty Seconds To Mars nie zmieniła się zbytnio. Choć obaj członkowie zespołu są już po 50-tce, nadal serwują fanom charakterystycznego, rozrywkowego synth-prog-pop-rocka, w którym na pierwszy plan wybija się wokal Jareda. Premierze nowego singla, Stuck, towarzyszy też teledysk, który wyreżyserował młodszy z braci. To przegląd różnorodnych postaci, które tańczą i pozują do muzyki. Muzyk podaje nawet listę inspiracji:

Dzięki naszej niezwykle kreatywnej mamie, mój brat i ja już od najmłodszych lat kochamy sztukę i fotografię. Teledysk do Stuck – naszej pierwszej nowej piosenki od pięciu lat – jest listem miłosnym do niektórych z moich ulubionych fotografów. Artyści, którzy wywarli na mnie głęboki wpływ, to między innymi Richard Avedon, Irving Penn, Robert Mapplethorpe, Diane Arbus czy Herb Ritts. Ich prace zmieniły mój sposób postrzegania rzeczy, na każdym kroku pokazując mi nowe możliwości

– wymienia Jared Leto.

Muzyk, który kocha modę

To nie wszystko – w teledysku można także dostrzec inspiracje designem i modą, w tym aktualne kreacje topowych projektantów, takich jak Gucci, Ann Demeulemeester, Balmain, Maison Margiela, Raf Simons, Rick Owens czy Jean Paul Gaultier. Nie ma się co dziwić – Jared Leto kocha modę i odważne stroje. Ostatnio – o czym pisaliśmy TU – pojawił się na Met Gala 2023 w bardzo dziwnym przebraniu kota Karla Lagerfelda. Ciężko zapomnieć tę kreację.

Płyta It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day ma ukazać się we wrześniu – pięć lat po wydaniu albumu America.

Teledysk do piosenki Thirty Seconds To Mars Stuck:

Bracia Jared i Shannon Leto wydali właśnie singiel Stuck. To zapowiedź nadchodzącego albumu Thirty Seconds To Mars, It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day, który ukaże się jesienią. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →