kadr z teledysku „Rescue Me” / Unsplash

Jared Leto jako słodka kicia, czyli Met Gala 2023


02 maja 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Święto mody za nami! Met Gala 2023 była hołdem w stronę zmarłej legendy domu mody Chanel, Karla Lagerfelda. Niektóre gwiazdy postanowiły nawiązać do jego kociego motywu. Oto niektóre kreacje z wydarzenia.

Met Gala 2023

W Nowym Jorku odbyła się Met Gala 2023. Modowy event rozegrał się w tym roku pod tytułem Karl Lagerfeld: A Line of Beauty. Uhonorowano w ten sposób dziedzictwo słynnego projektanta. Artysta kierował takimi domami jak Chanel, Fendi, a także swoją własną marką. Przez lata kariery, aż do swojej śmierci w 2019 roku, diametralnie wpływał na trendy i kierunek rozwoju mody.

Karl Lagerfeld, fot. Wikipedia

To właśnie Met Gala jest wydarzeniem, na którym najjaśniej świecą gwiazdy. Mają okazje zaszaleć z ekscentrycznymi stylizacjami, wpisującymi się w główny motyw. W tym roku zostali poproszeni o ubranie się tak, by nawiązać do postaci Lagerfelda. Niektórzy pokłonili się jego słynnym projektom i oszczędnej kolorystyce. Inni postanowili natomiast skrajnie zinterpretować zadanie – tak jak Jared Leto, Doja Cat, czy Lil Nas X, którzy przebrali się… za koty. Zwierzę to wielokrotnie pojawiało się w modowych kreacjach Karla, a prywatnie był on także miłośnikiem kotów. Zobaczcie outfity z Met Gali 2023.

Jared Leto

Doja Cat

Lil Nas X

Rihanna

Ice Spice i Burna Boy

Jenna Ortega

Pedro Pascal

Anne Hathaway

Lizzo

Amanda Seyfried

A$AP Rocky

Dua Lipa i Penelope Cruz

Margot Robbie

Sydney Sweeney

Billie Eilish

Phoebe Bridgers

Więcej stylizacji znajdziecie tutaj.

Święto mody za nami! Met Gala 2023 była hołdem w stronę zmarłej legendy domu mody Chanel, Karla Lagerfelda. Niektóre gwiazdy postanowiły nawiązać do jego kociego motywu. Oto niektóre kreacje z wydarzenia. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →