Jared Leto napisał około 100 nowych utworów dla Thirty Seconds To Mars

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy album Thirty Seconds To Mars ukaże się w tym roku. Tak twierdzi wokalista grupy Jared Leto, który zdradził, że napisał około 100 nowych utworów.

Nowy album Thirty Seconds To Mars nadchodzi?

Jared Leto nie próżnował w czasie lockdownu. W wywiadzie dla TODAY wokalista i aktor zdradził, że intensywnie pracował nad nowymi utworami dla Thirty Seconds To Mars.

Miałem okazję być naprawdę produktywnym w muzyce i napisałem może 100 piosenek

Na pytanie czy wkrótce możemy spodziewać się nowego albumu, Jared Leto odpowiedział:

Absolutnie. I mam nadzieję, że świat wróci do miejsca, w którym będziemy mogli znowu wyruszyć w trasę i dać ludziom chwilę wytchnienia od szaleństwa.

Jared Leto w wywiadzie dla Today
Jared Leto w wywiadzie dla TODAY

Obecnie dyskografię zespołu Thirty Seconds To Mars, zamyka album America z 2018 roku. Jest to ostatni album nagrany z gitarzystą Tomo Miličevićem, który odszedł z zespołu kilka miesięcy po premierze albumu. Poza najnowszym krążkiem, amerykański zespół ma na swoim koncie jeszcze cztery płyty: 30 Seconds to Mars, A Beautiful Lie, This Is War i Love Lust Faith + Dreams, z których pochodzą takie hity jak: The Kill (Bury Mme), Closer To The Edge, Hurricane, Up In The Air czy Kings and Queens.

Thirty Seconds To Mars – Kings and Queens


Jared Leto ponownie w roli Jokera

Jared Leto w ostatnim czasie rozwija także swoją karierę aktorską. Artysta zagrał w filmie The Little Things, za rolę w którym otrzymał nominację do Złotych Globów. Natomiast w ostatnich dniach pojawił się zwiastun Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera, w której Leto ponownie wciela się w rolę Jokera.

Nowy album Thirty Seconds To Mars ukaże się w tym roku. Tak twierdzi wokalista grupy Jared Leto, który zdradził, że napisał około 100 nowych utworów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →