Uczestnicy niemieckiego Big Brothera nie wiedzieli o epidemii. Sprawdziła się wizja twórcy serialu “Black Mirror”?

Obserwuj nas na instagramie:

Uczestnicy niemieckiego Big Brothera, którzy od miesiąca są w izolacji, dopiero wczoraj dowiedzieli się o epidemii koronawirusa. Niektórzy porównują tę sytuację do serialu stworzonego przez twórcę Black Mirror.

Choć wydaje się to niemożliwe, wciąż istnieją osoby, które nie wiedzą o rozprzestrzeniającej się na całym świecie pandemii koronawirusa. Wczoraj Jared Leto, wokalista zespołu 30 Seconds To Mars, na swoim Instagramie napisał, że przez ostatnie 12 dni przebywał w izolacji, medytując na pustyni, nie zdając sobie sprawy z tego, co się dzieje na świecie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️

Post udostępniony przez JARED LETO (@jaredleto)

Odcięci od świata uczestnicy niemieckiego Big Brothera nie wiedzieli o epidemii koronawirusa

W podobnej sytuacji znaleźli się uczestnicy niemieckiej edycji programu Big Brother. Osoby znajdujące się w domu Wielkiego Brata, od miesiąca są odcięci od świata. Dopiero we wczorajszym odcinku zostali poinformowani o epidemii.

Niemiecki Big Brother. Uczestnicy po miesiącu w izolacji dowiedzieli się o epidemii koronawirusa
kadr z ostatniego odcinka niemieckiego Big Brothera

Scenariusz z serialu W domu zombie zrealizował się w rzeczywistości?

Internauci w zaistniałej sytuacji doszukali się podobieństwa do serialu W domu zombie, za który odpowiedzialny jest Charlie Brooker, twórca serialu Black Mirror.

Serial przedstawia świat, który opanowały zombie. Jedynymi osobami, które nie wiedzą o inwazji, są uczestnicy telewizyjnego show Big Brother.

Charlie Brooker tak komentuje tę sytuację:

To dzieje się tak często, że chyba najwyższy czas, abym pogodził się z tym, że jestem prorokiem.

Mając na uwadze moje zdolności przewidywania przyszłości, pokuszę się o kolejną prognozę. Mam nadzieję, że kiedy kryzys związany z koronawirusem się skończy, wszyscy wyjdziemy z tego jako bardziej empatyczne i świadome społeczeństwo.


Twórcy Black Mirror już wcześniej sugerowano, że posiada zdolność przewidywania przyszłości. Miało to miejsce chociażby w przypadku pierwszego odcinka serii, The National Anthem, w którym premier Wielkiej Brytanii zmuszony jest do odbycia stosunku ze świnią przed kamerami.

W 2015 roku pojawiły się plotki, jakoby David Cameron, ówczesny premier Wielkiej Brytanii, podczas ceremonii inicjacyjnej na Uniwersytecie Oksfordzkim, włożył intymną część ciała do pyska zmarłej świni.

Uczestnicy niemieckiego Big Brothera, którzy od miesiąca są w izolacji, dopiero wczoraj dowiedzieli się o epidemii koronawirusa. Niektórzy porównują tę sytuację do serialu stworzonego przez twórcę Black Mirror. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →