Lady Gaga i Adam Driver jako Patrizia Reggiani i Maurizio Gucci na planie filmu „House of Gucci”

Podziel się newsem:

Lady Gaga udostępniła pierwsze zdjęcie z planu filmu House of Gucci. Widzimy na nim artystkę w roli Patrizii Reggiani oraz Adama Drivera, który gra jej męża – Maurizio Gucci.

W ubiegłym roku świat obiegła informacja, że Lady Gaga zagra w filmie opowiadającym historię rodziny Gucci, w reżyserii Ridleya Scotta. Przedstawi on kulisy śmierci Maurizio Gucciego, wnuka założyciela legendarnego włoskiego domu mody. Scenariusz powstał na podstawie książki Sary Gay FordenThe House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed.

Lady Gaga zagra żonę projektanta, Patrizię Reggiani, oskarżoną o jego brutalne morderstwo, natomiast Adam Driver, wcieli się w samego Gucciego. Oprócz tej dwójki, na ekranie zobaczymy także m.in. Jeremy’ego Ironsa, Ala Pacino, Jareda Leto czy Jacka Hustona.

Lady Gaga i Adam Driver na planie filmu House of Gucci

Gaga właśnie podzieliła się pierwszym zdjęciem z planu na swoich mediach społecznościowych. Widzimy na nim parę, stojącą na tle ośnieżonych gór w narciarskim kurorcie.

Zdjęcia do filmu House of Gucci rozpoczęły się miesiąc temu w Rzymie. Światowa premiera jest zaplanowana na 24 listopada.


Patrizia Reggiani w 1998 roku została skazana na 26 lat pozbawienia wolności, za zlecenie zabójstwa swojego męża, który został zastrzelony w drodze do pracy. Ostatecznie wyszła na wolność w 2016 roku po 18 latach odsiadki.

Patrizia Reggiani -Lady Gaga wcieli się w rolę żony Maurizio Gucciego

Lady Gaga udostępniła pierwsze zdjęcie z planu filmu House of Gucci. Widzimy na nim artystkę w roli Patrizii Reggiani oraz Adama Drivera, który gra jej męża – Maurizio Gucci. W ubiegłym roku świat obiegła informacja, że Lady Gaga zagra w filmie opowiadającym historię rodziny Gucci, w reżyserii Ridleya Scotta. Przedstawi on kulisy śmierci Maurizio Gucciego, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →