Lady Gaga zagra w filmie przedstawiającym historię rodziny Gucci


11 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

W 2021 roku do kin trafi film Gucci, w którym w jednej z głównych ról zobaczymy Lady Gagę. Artystka wcieli się w żonę Maurizio Gucciego.

Lady Gaga jest znana głównie z muzyki, jednak od jakiegoś zaczęła także próbować swoich sił jako aktorka, występując w filmach i serialach. Można było ją zobaczyć w takich produkcjach jak: Maczeta zabija, Sin City 2: Damulka warta grzechu czy American Horror Story.

Jednak największym sukcesem filmowym Gagi stały się Narodziny Gwiazdy, gdzie wystąpiła w głównej roli u boku Bradleya Coopera. Film okazał się ogromnym sukcesem, a Lady Gaga zdobyła dzięki niemu wszystkie najważniejsze nagrody filmowe.

Lady Gaga z Oscarem za film Narodziny Gwiazdy

Lady Gaga zagra w filmie przedstawiającym historię rodziny Gucci

Niebawem ponownie będziemy mogli zobaczyć ją na dużym ekranie. Lady Gaga wcieli się bowiem w jedną z głównych ról w filmie opowiadającym historię rodziny, która stworzyła słynną ekskluzywną markę odzieżową – Gucci.

Film będzie ekranizacją książki The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour and Greed, autorstwa Sary Gay Forden. Reżyserią zajmie się Ridley Scott.

Gaga wcieli się w rolę Patrizii Reggiani, która w 1999 roku trafiła do więzienia za zamordowanie swojego męża Maurizio Gucciego, dziedzica modowego imperium. Reggiani nie dokonała morderstwa samodzielnie, tylko wynajęła płatnego zabójce po tym, jak odkryła, że mąż ma romans.

Patrizia Reggiani
Maurizio Gucci i Patrizia Reggiani

Film Gucci z Lady Gagą w obsadzie trafi do kin 24 listopada 2021 roku.

W 2021 roku do kin trafi film Gucci, w którym w jednej z głównych ról zobaczymy Lady Gagę. Artystka wcieli się w żonę Maurizio Gucciego. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →