Lady Gaga zaprezentowała okładkę nowej płyty


06 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Lady Gaga pokazała właśnie okładkę swojego najnowszego albumu - Chromatica. Ze względu na pandemię koronawirusa, artystka przełożyła datę premiery na bliżej nieokreślony termin.

Lady Gaga przekłada premierę nowego albumu na bliżej nieokreślony termin w 2020 roku

Wyczekiwany przez miliony fanów na świecie, szósty album od Lady Gagi miał ukazać się już w najbliższy piątek, 10 kwietnia. Jednak ze względu na rozprzestrzeniającą się na całym świecie pandemię COVID-19, artystka podjęła decyzję o przełożeniu daty premiery. Nie znamy jeszcze nowego terminu, jednak wokalistka zapewnia, że Chromatica ukaże się jeszcze w tym roku.

Chciałam Wam powiedzieć, że po wielu rozważaniach podjęłam bardzo trudną decyzję o przełożeniu premiery albumu Chromatica. O nowym terminie w 2020 poinformuję wkrótce.
To bardzo napięty i przerażający czas dla nas wszystkich. Choć wierzę, że sztuka jest jednym z najmocniejszych sposobów na przekazywanie radości i uzdrowienia w czasach takich jak te, nie czułabym się dobrze, wydając album w trakcie światowej pandemii.

Lady Gaga – Chromatica. Zobaczcie okładkę albumu

Lady Gaga nie zaprzestaje jednak promocji nowego wydawnictwa i na swoich social mediach pokazała właśnie okładkę Chromatiki.

Lady Gaga - "Chromatica"
Lady Gaga – Chromatica – okładka płyty

Pozostaje nam cierpliwie czekać na kolejne nowości od Lady Gagi, a tymczasem posłuchajcie pierwszego singla zapowiadającego jej nadchodzące wydawnictwo. Utwór Stupid Love ukazał się pod koniec lutego.

Lady Gaga – Stupid Love

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: