Artyści przekładają premiery płyt. Które albumy ukażą się później?


01 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Jak się okazuje, pandemia koronawirusa wpływa również na premiery płyt. Coraz więcej artystów decyduje się na przełożenie daty premiery.

Zamknięcie wszelkich ośrodków kultury w znaczny sposób wpływa na możliwość promocji nowych wydawnictw. Muzycy wydający nowe albumy nie są w stanie organizować odsłuchów, premierowych spotkań z fanami i, co najważniejsze, tras koncertowych. W związku z tym, część z nich postanawia datę premiery przełożyć. Sprawdźcie, kto zdecydował się na ten krok:

Igor Herbut – Chrust, premiera przełożona na 8 maja

Solowa płyta Igora Herbuta według początkowych zapowiedzi miała ukazać się 27 marca. Aktualna data premiery to 8 maja. Artysta poinformował o tym, w emocjonalnym wpisie na Facebooku:

Wiem, że nie tylko mi ten wirus pokrzyżował plany, ale dziś to ja mam pęknięte serce bo wszystko to, co miało być już teraz, musi zostać przesunięte na kiedy indziej…
Album Chrust – na maj (jak Bóg da… nie wiem, czy wytrzymam dłużej nie dzieląc się nim z wami… tak bardzo chciałem, abyście mieli go w rękach, bo jest wydany przepięknie, jest cudownym przedmiotem…. już teraz)…

Otsochodzi – 2011, premiera przełożona na 26 marca

W przypadku Otsochodzi, oczekiwanie na nowy materiał będzie krótsze. Zaplanowana na 19 marca premiera płyty 2011, została przesunięta o tydzień, na 26 marca. Aby umilić nieco dłuższy czas oczekiwania, raper podzielił się wczoraj nowym singlem – $ Class.

Otsochodzi – $ Class

sanah – Królowa dram, premiera przełożona na 8 maja

Debiutancki album sanah miał ukazać się 27 marca. Artystka przesunęła datę premiery na 8 maja, tłumacząc, że na okazję premiery miała zaplanowane niespodzianki, których w obecnej sytuacji nie jest w stanie zrealizować.

Sam Smith – To Die For, premiera przełożona na 5 czerwca

Później ukaże się także nowy album Sama Smitha. Zaplanowany na 1 maja krążek To Die For ukaże się jednak miesiąc później – 5 czerwca. W ramach oczekiwania posłuchajcie tytułowego singla:

Sam Smith – To Die For

Renata Przemyk – Renata Przemyk i Mężczyźni, premiera przełożona na 8 maja

Płyta Renata Przemyk i Mężczyźni miała ukazać się już w ten piątek, 20 marca. W związku z sytuacją w kraju, premiera została przełożona na 8 maja.

Kochani, wspólnie z wydawcą i managementem podjęliśmy decyzję o przełożeniu premiery na maj. Nie tak miała ta wiosna wyglądać. Działania, które zaplanowaliśmy i miały nastąpić po premierze płyty odbędą się w czasie, kiedy mam nadzieję wszyscy będziemy już bezpieczni. Przyjmuję to z pokorą i spokojem ducha.

Alicia Keys – ALICIA – premiera przełożona na 17 kwietnia

Nowa płyta Alicii Keys miała ukazać się 20 marca. Wokalistka zdecydowała się na przełożenie nie tylko trasy koncertowej, ale też daty premiery albumu. ALICIA ukaże się jednak 17 kwietnia.

Alec Benjamin – These Two Windows – premiera przełożona na 29 maja

Alec Benjamin z wydaniem swojego swojego debiutanckiego albumu postanowił poczekać trochę dłużej. Zapowiadany na 3 kwietnia krążek These Two Windows ukaże się 29 maja.

Alec Benjamin – Let Me Down Slowly

Rasmentalism – GENIUSZ – premiera przełożona na 19 czerwca

W związku z zamknięciem fabryki we Francji, która miała wytłoczyć płyty Rasmentalismu, GENIUSZ nie ukaże się 27 marca, jak pierwotnie planowano. Nowa data premiery to 19 czerwca. Duet, aby umilić dłuższy czas oczekiwania zapowiada dodatkowe single.

Me And That Man – New Man, New Songs, Same Shit, vol.1 – premiera sklepowa przełożona na 8 maja

Nowy album Me And That Man miał trafił na półki sklepowe 27 marca. W związku z epidemią COVID-19 premiera sklepowa została przełożona na 8 maja. Pierwsza data pozostaje aktualna jeśli chodzi o serwisy streamingowe i dla osób, które zamówiły płytę w sprzedaży wysyłkowej.

Me and That Man – Confession

Lady Gaga – Chromatica – premiera przełożona na 29 maja

Na wyczekiwany album Lady Gagi fani będą musieli poczekać dłużej. Album Chromatica miał ukazać się już 10 kwietnia. Artystka zdecydowała się na przełożenie premiery i znamy już nową datę – jest to 29 maja.

HAIM – Women In Music pt. III – premiera przełożona na lato (dokładna data nieznana)

Niedawno siostry z zespołu HAIM zapowiedziały wydanie swojego nowego albumu. Krążek Women In Music pt. III miał ukazać się 24 kwietnia. Dziewczyny postanowiły jednak przełożyć datę premiery na lato, nie podając jeszcze dokładnej daty.

The 1975 – Notes On A Conditional Form – premiera przełożona na 22 maja

Wyczekiwana przez fanów premiera nowej płyty brytyjskiej grupy The 1975Notes On A Conditional Form wciąż się przesuwa. Początkowo krążek miał ukazał się 21 lutego, później premierę przełożono na 24 kwietnia, a obecnie jest ona zapowiadana na 22 maja. Mamy nadzieję, że to już ostateczna data.

OneRepublic – Human – premiera przełożona, nowa data nieznana

Również na nową płytę od OneRepublic będziemy musieli poczekać dłużej. W związku z pandemią zespół zadecydował o przełożenie data premiery z 8 maja na bliżej nieokreślony termin. W oczekiwaniu możecie posłuchać singli zapowiadających płytę – Better Days oraz Didn’t I, Rescue Me, Somebody To Love oraz Wanted.

Jak się okazuje, pandemia koronawirusa wpływa również na premiery płyt. Coraz więcej artystów decyduje się na przełożenie daty premiery. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Zamknięcie wszelkich ośrodków […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →