Lady Gaga zdradza tracklistę i gości na nowym albumie


23 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Lady Gaga przełożyła datę premiery swojego albumu, jednak wciąż dzieli się nowymi informacjami na jego temat. Właśnie poznaliśmy listę utworów i gości, których usłyszymy na płycie Chromatica.

Kolejny album Lady Gagi – Chromatica, początkowo miał ukazać się 10 kwietnia. Artystka jednak, ze względu na sytuację, jaka obecnie panuje na świecie, doszła do wniosku, że nie jest to dobry czas na wydawanie nowej płyty i zdecydowała się na przełożenie premiery. Nowa data nie jest jeszcze znana, ale, jak zapewnia sama piosenkarka, będzie to jeszcze w tym roku.

Mimo przełożenia premiery wydawnictwa, Lady Gaga nie próżnuje. Kilka dni temu odbył się wielki koncert One World: Together At Home, którego była kuratorem i w czasie którego wystąpiła. Dzięki zbiórce towarzyszącej wydarzeniu, udało się zebrać 128 milionów dolarów na pomoc służbom medycznym.

Lady Gaga przedstawia gości z nowego albumu

Wokalistka regularnie zdradza także kolejne szczegóły dotyczące krążka Chromatica. Poznaliśmy już pierwszy singiel Stupid Love, niedawno Lady Gaga pokazała okładkę, a teraz ujawniła tracklistę oraz artystów, których zaprosiła do jego stworzenia.

Lady Gaga – Stupid Love

Na krążku znajdzie się aż 16 utworów oraz 3 gości: Ariana Grande, Elton John oraz k-popowy girlsband BlackPink. Zobaczcie, jak prezentuje się lista tracków:

Lady Gaga – Chromatica – tracklista

 1. Chromatica I
 2. Alice
 3. Stupid Love
 4. Rain On Me, ft. Ariana Grande
 5. Free Woman
 6. Fun Tonight
 7. Chromatica II
 8. 911
 9. Plastic Doll
 10. Sour Candy, ft. BlackPink
 11. Enigma
 12. Replay
 13. Chromatica III
 14. Sine From Above, ft. Elton John
 15. 1000 Doves
 16. Babylon

[aktualizacja] Lady Gaga podała nową datę premiery albumu Chromatica

Okazuje się, że na nową płytę Lady Gagi nie będziemy musieli długo czekać. Amerykańska wokalistka zdradziła bowiem, że krążek ujrzy światło dzienne jeszcze w tym miesiącu, a dokładnie 29 maja!

Lady Gaga przełożyła datę premiery swojego albumu, jednak wciąż dzieli się nowymi informacjami na jego temat. Właśnie poznaliśmy listę utworów i gości, których usłyszymy na płycie Chromatica. Kolejny album Lady Gagi – Chromatica, początkowo miał ukazać się 10 kwietnia. Artystka jednak, ze względu na sytuację, jaka obecnie panuje na świecie, doszła do wniosku, że nie […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.