Me And That Man zdradzają szczegóły nadchodzącego albumu


12 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Me And That Man opublikowali dziś nowy utwór zatytułowany Surrender. Poznaliśmy też datę premiery i tytuł i datę premiery nowej płyty. Sprawdźcie szczegóły.

Me And That Man opublikowali nowy kawałek zatytułowany Surrender, w którym gościnnie wystąpili Landers Andelius (z formacji Dead Soul) oraz Rob Caggiano z Volbeat. Za produkcję klipu odpowiada Grupa 13.

Me And That Man – Surrender

Z nowym utworem otrzymaliśmy także szczegóły dotyczące nowego albumu zespołu. Drugi krążek formacji zatytułowany będzie New Man, New Songs, Same Shit, vol.1 i ukaże się 27 marca.

Me And That Man – New Man, New Songs, Same Shit, vol.1 – tracklista

 1. Run with the Devil / feat. Jorgen Munkeby ( Shining -NO )
 2. Coming Home / feat. Sivert Høyem ( Madrugada )
 3. Burning Churches / feat. Mat McNerney ( Grave Pleasures )
 4. By the River / feat. Ihsahn ( Emperor )
 5. Męstwo
 6. Surrender / feat. Landers Andelius ( Dead Soul )
 7. Deep Down South / feat. Johanna Sadonis ( Lucifer )
 8. Man of the Cross / feat. Jérôme Reuter ( Rome )
 9. You Will Be Mine / feat. Matt Heavy ( Trivium )
 10. How Come / feat. Corey Taylor ( Slipknot )
 11. Confession / feat. Niklas Kvarforth ( Shining SE )
Me And That Man - New Man, New Songs, Same Shit vol.1

Do tej pory, oprócz Surrender, otrzymaliśmy jeszcze dwa single, które znajdą się na płycie – Burning Churches i Run With The Devil.

Me And That Man – trasa koncertowa 2020

Zaraz po premierze albumu zespół rusza w polską trasę koncertową New Tour, New Songs, Same Shit 2020. Nergalowi i jego ekipie podczas trasy będą towarzyszyć Frank The Baptist oraz Mulk oraz w roli gościa specjalnego Jørgen Munkeby z norweskiej formacji Shining. Pełną rozpiskę koncertów znajdziecie tutaj natomiast bilety są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Me And That Man opublikowali dziś nowy utwór zatytułowany Surrender. Poznaliśmy też datę premiery i tytuł i datę premiery nowej płyty. Sprawdźcie szczegóły. Me And That Man opublikowali nowy kawałek zatytułowany Surrender, w którym gościnnie wystąpili Landers Andelius (z formacji Dead Soul) oraz Rob Caggiano z Volbeat. Za produkcję klipu odpowiada Grupa 13. Me And […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Me And That Man - trasa koncertowa 2020

Biletomat.pl
od 69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →