Sam Smith prezentuje nowy singiel i zapowiada kolejną płytę

Podziel się newsem:

Dziś do sieci trafił nowy singiel od Sama Smitha. Utwór To Die For jest zapowiedzią albumu o tym samym tytule, który ukaże się już w maju. Posłuchajcie.

To Die For – Sam Smith zapowiada nowy album

Singiel To Die For powstał we współpracy z Jimmym Napesem oraz duetem producenckim Stargate. Otwiera go sampel z kultowego filmu Donnie Darko. Po ostatnich, tanecznych piosenkach, tym razem Sam Smith stawia na melancholijne pianino i smyczki.

Wypuszczenie tej piosenki będzie czymś naprawdę szalonym – mam wrażenie, że utwór powstał w najgłębszych partiach mojej osoby. Praca nad kawałkiem z Jimmym Napesem i Stargate w Los Angeles podczas czasu odkrywania samego siebie i złamanego serca… To Die For dedykuję wszystkim samotnym sercom na Walentynki. Całuję!

Sam Smith – To Die For

Nowy utwór to zapowiedź nowego wydawnictwa od Sama Smitha. Album zatytułowany To Die For ukaże się już 1 maja.

Sam Smith - To Die For
Sam Smith – To Die For – okładka płyty

Obecnie na dyskografię Sama Smitha składają się dwa albumy. Ostatni z nich – The Thrill od It All ukazał się w 2017 roku.

Sam Smith ma na swoim koncie 10 mln subskrypcji na YouTube, a jego albumy sprzedały się w nakładzie przekraczającym 25 mln egzemplarzy. Artysta zdobył cztery nagrody Grammy, trzy BRIT Awards, Złotego Globa i Oscara (za piosenkę Writing’s On The Wall z filmu o Jamesie BondzieSpectre).

Sam Smith – Writing’s On The Wall (from Spectre)

Dziś do sieci trafił nowy singiel od Sama Smitha. Utwór To Die For jest zapowiedzią albumu o tym samym tytule, który ukaże się już w maju. Posłuchajcie. To Die For – Sam Smith zapowiada nowy album Singiel To Die For powstał we współpracy z Jimmym Napesem oraz duetem producenckim Stargate. Otwiera go sampel z kultowego […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.