Już jest! Utwór Billie Eilish do nowego Bonda

Podziel się newsem:

Dzisiejszy dzień obfituje w wiele premier, ale jednej szczególnie nie możecie przegapić. To nowy utwór Billie Eilish do nadchodzącego filmu o Jamesie Bondzie.

Muzyka do filmów o Jamesie Bondzie

Utwory, do kultowych filmów o przygodach Agenta 007 stały się marką samą w sobie. Możliwość zaśpiewania takiej piosenki to ogromny zaszczyt. Do tej pory dostąpili go tacy artyści jak chociażby Sam Smith, Adele, Jack White i Alicia Keys, Chris Cornell, Madonna, Tina Turner, czy Paul McCartney.

Billie Eilish – najmłodsza artystka z piosenką do Bonda

Te nazwiska mówią same za siebie, a dziś do ich grona, jako najmłodsza artystka, która wykonała utwór tytułowy do filmu z Jamesem Bondem, dołączyła Billie Eilish. Co więcej – zrobiła to naprawdę dobrze! Jej piosenka No Time To Die jest chyba jedną z najlepszych jak dotąd propozycji muzycznych sygnowanych marką Jamesa Bonda.

Subtelne brzmienie fortepianu, będące przedsionkiem, do orkiestrowego rozbudowania kompozycji, bondowska dostojność i wrażliwość 18-letniej Billie Eilish, która niemal wyszeptuje tekst No Time To Die – to czynniki, będące siłą tego utworu, które sprawiają, że już teraz po cichu pretenduje się Billie do miana przyszłorocznej laureatki Oscara. Jeśli tak się stanie – z pewnością będzie to zasłużone wyróżnienie!

Billie Eilish Oskary

No Time To Die – posłuchajcie

Billie zaprezentuje No Time To Die premierowo na żywo podczas gali BRIT Awards, 18 lutego 2020 roku. Artystka zaśpiewa w doborowym towarzystwie – swojego brata Finneasa, z którym wspólnie napisali utwór do nowego Bonda, prawdziwej legendy muzyki filmowej Hansa Zimmera i Johnnego Marra, który współpracował przy ścieżce dźwiękowej do Incepcji. Nie przegapcie i już teraz posłuchajcie No Time To Die!

Polska premiera 25. filmu o Jamesie Bondzie – No Time To Die będzie miała miejsce 3 kwietnia. Zapraszamy do kin!

Dzisiejszy dzień obfituje w wiele premier, ale jednej szczególnie nie możecie przegapić. To nowy utwór Billie Eilish do nadchodzącego filmu o Jamesie Bondzie. Muzyka do filmów o Jamesie Bondzie Utwory, do kultowych filmów o przygodach Agenta 007 stały się marką samą w sobie. Możliwość zaśpiewania takiej piosenki to ogromny zaszczyt. Do tej pory dostąpili go […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →