Billie Eilish nagrała utwór do nowego Bonda


15 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

James Bond 007 x Billie Eilish to połączenie, wobec którego nie sposób przejść obojętnie. 18-letnia, a jednocześnie jedna z najpopularniejszych na całym świecie artystek zaśpiewa w najnowszej odsłonie przygód najbardziej rozpoznawalnego agenta w historii kinematografii.

No Time To Die – nowy James Bond nadchodzi

No Time To Die – taki tytuł będzie nosić kolejny film o Jamesie Bondzie. Choć to już 25. raz, kiedy jego perypetie zostaną przedstawione na dużym ekranie, seria zdaje się być niewyczerpalnym źródłem dyskusji i wciąż jest jednym z najczęściej i najchętniej komentowanych wydarzeń w świecie filmu.

James Bond No Time To Die

Kto zagra główną rolę, gdzie będą kręcone sceny, czy James Bond umrze? To pytania, które pojawiają się za każdym razem, gdy na jaw wychodzi informacja o premierze nowego Bonda. Seria porusza nie tylko świat filmowy. Również fani muzyki bacznie obserwują to, kto tym razem zaśpiewa piosenkę do nowego filmu o Agencie 007.

No Time To Die – zobacz trailer nowego filmu o Jamesie Bondzie

Billie Eilish w nowym Jamesie Bondzie

W przypadku No Time To Die twórcy postawili na współczesność i świeżość. Piosenkę przewodnią do nowego filmu o Jamesie Bondzie zaśpiewa bowiem Billie Eilish. Młoda, amerykańska wokalistka napisała ten utwór wraz ze swoim bratem Finneasem O’Connellem i jest najmłodszą artystką w historii, która stworzyła piosenkę do Jamesa Bonda.

Billie Eilish James Bond
Billie Eilish i jej brat Finneas O’Connell

No Time To Die – kiedy premiera?

Oprócz Billie nad warstwą muzyczną filmu No Time To Die będzie pracował również Hans Zimmer, jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki filmowej. Nie możemy się doczekać efektów! Polska premiera nowego Jamesa Bonda odbędzie się 3 kwietnia 2020 roku.

James Bond - No time to die

James Bond 007 x Billie Eilish to połączenie, wobec którego nie sposób przejść obojętnie. 18-letnia, a jednocześnie jedna z najpopularniejszych na całym świecie artystek zaśpiewa w najnowszej odsłonie przygód najbardziej rozpoznawalnego agenta w historii kinematografii. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →