Billie Eilish z klipem do utworu „all the good girls go to hell”


05 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Billie Eilish zaprezentowała właśnie teledysk do utworu all the good girls go to hell, który pochodzi z jej debiutanckiej płyty WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO? Jednocześnie wzywa do działania na rzecz naszej planety.

Debiutancka płyta zaledwie 17-letniej Billie Eilish to zdecydowanie najgłośniejszy debiut tego roku. Krążek WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?, ukazał się 29 marca i zadebiutował na szczycie Billboard 200. Jest to obecnie najchętniej kupowana płyta tego roku w USA.

Billie Eilish – all the good girls go to hell

Dziś artystka zaprezentowała klip do utworu all the good girls go to hell. Za reżyserię odpowiada Rich Lee, a zdjęcia powstały w Los Angeles.

Klip ukazał się tuż przed szczytem klimatycznym w Nowym Jorku i nadchodzącym światowym strajkiem klimatycznym, do którego nawołuje nastoletnia aktywistka Greta Thunberg.

Jednocześnie artystka wystosowała do fanów oświadczenie, w którym nawołuje do działania w sprawie zmian klimatycznych:

Obecnie na całym świecie są miliony ludzi, którzy błagają światowych przywódców, by zwrócili uwagę na ten problem. Nasza planeta nagrzewa się w bezprecedensowym stopniu, lodowce topnieją, poziom oceanów wzrasta, zwierzęta są zatruwane, a lasy się palą.

Zobaczcie klip:

W ostatnim czasie Billie Eilish coraz częściej pojawia się na okładkach znanych magazynów. Można ją zobaczyć m.in.: w Rolling Stone, V Magazine oraz najnowszym ELLE Magazine.

billie eilish elle magazine

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: