kadr z filmu „Nie czas umierać”

Bądź jak James Bond, a zdobędziesz miliony. Nowe reality show z Brianem Coxem


05 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Dziesięciu uczestników rozwiązuje zagadki w stylu Jamesa Bonda w reality show 007’s Road to a Million, które ukrył Brian Cox, gwiazda Sukcesji.

Reality show 007

007’s Road to a Million, czyli w tłumaczeniu 007: Droga do miliona, to program telewizyjny typu reality show, który został stworzony dla platformy streamingowej Prime Video przez twórców serii filmów o Jamesie Bondzie. Uczestnicy rywalizują w nim o nagrodę w wysokości miliona funtów, a cała rywalizacja utrzymana jest w stylu legendarnych przygód agenta 007. Amazon Prime Video opublikował pierwszy zwiastun reality show.

Brian Cox, znany z roli w popularnym serialu Sukcesja, odgrywa rolę Kontrolera, który staje się przeszkodą dla uczestników i jest ich przeciwnikiem. W show Kontroler Coxa ukrył dziesięć wyzwań rozmieszczonych na całym świecie, które uczestnicy muszą odnaleźć i wykonać. Lokalizacje obejmują szkockie wysokie góry, pustynię Atakama w Chile, Alpy Szwajcarskie i Wenecję.

Bądź jak James Bond

Według oficjalnego opisu programu “dziewięć zwykłych par ludzi wędruje po trudnym terenie, podejmuje ekstremalne wyzwania i odpowiada na pytania, a każda z tych par ma szansę zdobyć aż milion funtów. Czy uczestnicy sprostają wyzwaniom, czy też polegną, w tym prawdziwym teście inteligencji, wytrwałości i odwagi?”

materiały promocyjne

To nie jest zwykły program inspirowany Jamesem Bondem. 007: Droga do Miliona to produkcja filmowa, która powstała przy pełnym wsparciu osób zarządzających franczyzą James Bond, wyprodukowana przez The MGM Alternative i 72 Films, z udziałem Barbary Broccoli i Michaela G. Wilsona. Premiera 007: Droga do Miliona odbędzie się 10 listopada na platformie streamingowej Amazon Prime Video. Będziecie oglądać zwariowane (i świetnie wyprodukowane) reality?

Dziesięciu uczestników rozwiązuje zagadki w stylu Jamesa Bonda w reality show 007’s Road to a Million, które ukrył Brian Cox, gwiazda Sukcesji. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Reality show 007 […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →