fot. materiały promocyjne

Gwiazda „SukcesjiBrian Cox śpiewa Spice Girls. Fani są zachwyceni


31 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Gwiazdy Sukcesji promują 4. sezon serialu w mediach. Brian Cox w jednym z programów przyznał się do bycia „skrytym fanem” Spice Girls.

Brian Cox i „Wannabe” Spice Girls

Patrząc na Briana Coxa i jego występy filmowe czy serialowe, trudno wyobrazić sobie, że w wolnym czasie słucha Spice Girls. A jednak szkocki aktor przyznał, że dobrze zna hity girls bandu z lat 90. Podczas występu w odcinku Carpool Karaoke: The Series razem z Alanem Cummingiem zaśpiewał jeden z ich utworów.

„A więc jesteś fanem Spice Girls?” – pyta w zapowiedzi odcinka Cumming. „Jestem skrytym fanem Spice Girls” — odpowiada Cox, po czym razem z aktorem beztrosko śpiewa Wannabe. Cały odcinek dostępny jest na platformie Apple TV+.

Aktor polubił przeklinać dzięki roli Logana Roya

Niedawno serial Sukcesja, w którym Brian Cox wciela się w rolę Logana Roya, powróciła z 4. sezonem. Aktor przyznał, że bardzo lubi swojego bohatera. Ciekawe, czy bezwzględna głowa rodziny, właściciel wielkiego konglomeratu medialnego, słuchałby Spice Girls…

„Logan jest jednostką i to jednostką nierozumianą, ponieważ jest samotnym człowiekiem. Jest głęboko nieszczęśliwym człowiekiem. A jego wielką piętą achillesową jest to, że kocha swoje dzieci” – powiedział w ostatnim wywiadzie Cox. „On i ja mamy jedną wspólną cechę: [obaj uważamy, że] eksperyment zwany człowiekiem jest głęboko, ku*ewsko rozczarowujący. Wystarczy spojrzeć na ten g*wniany kraj [Wielką Brytanię – przyp. red.] w dzisiejszych czasach”.

Sukcesja
fot. HBO

W wywiadzie podczas Carpool Karaoke Brian Cox przyznał, że po latach grania ostrego Roya spodobał mu się także jego język. To właśnie ten bohater znany jest ze słynnego „wypie**alaj”, rzucanego w idealnych momentach serialu. Jak mówi aktor, niejednokrotnie otrzymywał od fanek i fanów prośby, by mówił tak do nich publicznie. „Trudno byłoby mi mówić ludziom »f*ck off« przez następne 10 lat” – przyznał w rozmowie z serwisem „Radio Times” i zaznaczył, że cieszy się z finałowego sezonu Sukcesji.

Gwiazdy Sukcesji promują 4. sezon serialu w mediach. Brian Cox w jednym z programów przyznał się do bycia „skrytym fanem” Spice Girls. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Brian Cox i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →