fot. materiały promocyjne

Gwiazda „SukcesjiBrian Cox śpiewa Spice Girls. Fani są zachwyceni


31 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Gwiazdy Sukcesji promują 4. sezon serialu w mediach. Brian Cox w jednym z programów przyznał się do bycia „skrytym fanem” Spice Girls.

Brian Cox i „Wannabe” Spice Girls

Patrząc na Briana Coxa i jego występy filmowe czy serialowe, trudno wyobrazić sobie, że w wolnym czasie słucha Spice Girls. A jednak szkocki aktor przyznał, że dobrze zna hity girls bandu z lat 90. Podczas występu w odcinku Carpool Karaoke: The Series razem z Alanem Cummingiem zaśpiewał jeden z ich utworów.

„A więc jesteś fanem Spice Girls?” – pyta w zapowiedzi odcinka Cumming. „Jestem skrytym fanem Spice Girls” — odpowiada Cox, po czym razem z aktorem beztrosko śpiewa Wannabe. Cały odcinek dostępny jest na platformie Apple TV+.

Aktor polubił przeklinać dzięki roli Logana Roya

Niedawno serial Sukcesja, w którym Brian Cox wciela się w rolę Logana Roya, powróciła z 4. sezonem. Aktor przyznał, że bardzo lubi swojego bohatera. Ciekawe, czy bezwzględna głowa rodziny, właściciel wielkiego konglomeratu medialnego, słuchałby Spice Girls…

„Logan jest jednostką i to jednostką nierozumianą, ponieważ jest samotnym człowiekiem. Jest głęboko nieszczęśliwym człowiekiem. A jego wielką piętą achillesową jest to, że kocha swoje dzieci” – powiedział w ostatnim wywiadzie Cox. „On i ja mamy jedną wspólną cechę: [obaj uważamy, że] eksperyment zwany człowiekiem jest głęboko, ku*ewsko rozczarowujący. Wystarczy spojrzeć na ten g*wniany kraj [Wielką Brytanię – przyp. red.] w dzisiejszych czasach”.

Sukcesja
fot. HBO

W wywiadzie podczas Carpool Karaoke Brian Cox przyznał, że po latach grania ostrego Roya spodobał mu się także jego język. To właśnie ten bohater znany jest ze słynnego „wypie**alaj”, rzucanego w idealnych momentach serialu. Jak mówi aktor, niejednokrotnie otrzymywał od fanek i fanów prośby, by mówił tak do nich publicznie. „Trudno byłoby mi mówić ludziom »f*ck off« przez następne 10 lat” – przyznał w rozmowie z serwisem „Radio Times” i zaznaczył, że cieszy się z finałowego sezonu Sukcesji.

Gwiazdy Sukcesji promują 4. sezon serialu w mediach. Brian Cox w jednym z programów przyznał się do bycia „skrytym fanem” Spice Girls. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →