OneRepublic, Beyoncé, Adele i Chris Martin nagrali wspólny utwór


30 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Plejada największych gwiazd pojawi się na najnowszym albumie grupy OneRepublic. Grupa zaprosiła do wspólnego utworu Beyoncé, Adele i Chrisa Martina.

Nowy album OneRepublic

Na taką współpracę cały świat czekał od wielu lat. Ryan Tedder, wokalista grupy OneRepublic, która tajemniczo szykuje się do wydania swojej kolejnej płyty, zdradził kilka szczegółów wydawnictwa.

OneRepublic nowy album

W rozmowie z dziennikarzem nowojorskiej stacji radiowej Z100 artysta powiedział, że na albumie gościnnie pojawią się Beyoncé, Adele oraz Chris Martin z grupy Coldplay.

Wciąż nie znamy jednak szczegółów wydawnictwa. Prawdopodobnie pojawi się ono w listopadzie. Nadchodzący album OneRepublic promują trzy single – Rescue Me, Wanted oraz Somebody To Love.

OneRepublic – Somebody To Love

Powrót Adele

Taka informacja odkrywa kilka kart w świecie muzyki. Dla Adele byłby to powrót do muzyki. Artystka w 2017 roku ogłosiła koniec swojej kariery, a jej ostatnie wydawnictwo to album 25 z 2015 roku. Od jakiegoś czasu jednak internet żyje nieoficjalnymi informacjami o powrocie artystki. Podobno jej nowy album ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku.

Adele – Hello

Coldplay wraca na scenę

Zespół Coldplay również jest już chyba coraz bliżej powrotu na scenę. Po udanej trasie koncertowej A Head Full Of Dreams grupa ogłosiła kilkuletnią przerwę od muzyki, jednak wiemy, że muzycy spędzają sporo czasu w studiu, prawdopodobnie nagrywając materiał na nową płytę. Dodatkowo zespół został ogłoszony na przyszłorocznym festiwalu Global Citizen.

Coldplay – A Head Full Of Dreams

Z niecierpliwością oczekujemy wszystkich tych nowości!

Plejada największych gwiazd pojawi się na najnowszym albumie grupy OneRepublic. Grupa zaprosiła do wspólnego utworu Beyoncé, Adele i Chrisa Martina. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nowy album OneRepublic Na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →