Billie Eilish apeluje do swoich fanów – „Nie róbcie tak!”

Podziel się newsem:

Billie Eilish szczerze przyznaje, że w przeszłości musiała się mierzyć z depresją i myślami samobójczymi. Niestety, fani jej nie pomagają. Artystka wciąż musi walczyć z ich lekkomyślnymi zachowaniami.

Jaka jest cena sukcesu Billie Eilish?

Billie Eilish to fenomen na światowej scenie muzycznej, który połączył pokolenia. Artystką zachwycają się zarówno doświadczeni krytycy muzyczni jak i fani w każdym przedziale wiekowym. Ci najmłodsi potrafią być naprawdę zdesperowani i próbują zaimponować swojej idolce w przeróżne, często dziwne i głupie sposoby. Na szczęście Billie mimo młodego wieku ma głowę na karku i ponownie wykazała się o wiele większą dojrzałością, niż wskazywałaby na to jej metryka.

billie eilish fani

Billie Eilish walczy z głupimi zachowaniami fanów

Amerykańska gwiazda na swoim Instagramie zareagowała na skandaliczne zachowania fanów. Ci coraz częściej wykorzystują wizerunek wokalistki w nieodpowiedzialny sposób. Miarka się przebrała, gdy fani artystki zaczęli się za nią przebierać i wychodzić na ulicę udając autorkę przeboju Bad Guy. Billie nie ukrywała swojego zażenowania i złości, ale wyraziła również zaniepokojenie o bezpieczeństwo fanów.

Przestańcie robić takie gówno. To jest niebezpieczne i wredne dla ludzi, którzy nie wiedzą, że tylko udajecie.

billie eilish fani

Nawet pomimo tej nieprzyjemnej sytuacji pięciokrotna zwyciężczyni tegorocznych Grammy wciąż nie straciła jednak swojego luzu i poczucia humoru. W kolejnym story uszczypliwie skomentowała część przebrania jednej ze swoich psychofanek.

Nie macie szacunku wychodząc w takim czymś i udając, że to ja.

billie eilish fani

Faktycznie, niektóre metamorfozy fanów Billie wyglądają żałośnie i śmiesznie. Inne są jednak naprawdę realistyczne i stwarzają na ulicy sporo zamieszania. Czy kilka tysięcy lajków warte jest tak drastycznych, niepokojących i zwyczajnie niemiłych dla samej artystki sytuacji…?

Billie Eilish szczerze przyznaje, że w przeszłości musiała się mierzyć z depresją i myślami samobójczymi. Niestety, fani jej nie pomagają. Artystka wciąż musi walczyć z ich lekkomyślnymi zachowaniami. Jaka jest cena sukcesu Billie Eilish? Billie Eilish to fenomen na światowej scenie muzycznej, który połączył pokolenia. Artystką zachwycają się zarówno doświadczeni krytycy muzyczni jak i fani […]

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →