Billie Eilish wyreżyserowała klip do utworu „everything i wanted”


24 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Billie Eilish zaprezentowała klip do swojego najnowszego singla – everything i wanted. Za reżyserię teledysku odpowiada sama artystka, a pojawia się w nim jej brat FINNEAS.

Billie Eilish zaprezentowała klip do utworu everything i wanted, który pochodzi z jej debiutanckiego albumu WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO? Artystka jest reżyserką klipu. W video pojawia się jej brat oraz główny współpracownik muzyczny – FINNEAS.  Zarówno piosenka, jak i klip są poruszającym hołdem dla relacji, która łączy Billie z jej bratem.

Napisaliśmy tę piosenkę o więzi, która nas łączy. Poprzez klip chciałam pokazać, że bez względu na to, co się wydarzy, możemy zawsze liczyć na swoje wsparcie. To już drugi teledysk, który miałam przyjemność reżyserować. Pracowaliśmy nad nim wiele, wiele godzin. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z efektu końcowego. Kocham ten klip

Billie Eilish – everything i wanted – zobaczcie klip


Billie Eilish odnosi kolejne sukcesy. W najbliższą niedzielę, 26 stycznia wystąpi podczas 62. ceremonii rozdania nagród Grammy w Los Angeles. Artystka w tym roku jest nominowana w aż sześciu kategoriach, w tym za Album roku, Nagranie roku i Utwór roku.

Oprócz tego niedawno ogłoszono, że Billie zaśpiewa piosenkę do 25. filmu o Jamesie Bondzie zatytułowanego Nie czas umierać. 18-letnia gwiazda napisała utwór wspólnie z FINNEASEM i jest najmłodszą artystką wykonującą utwór z ekranowej opowieści o Agencie 007 w historii serii.

Billie Eilish zaprezentowała klip do swojego najnowszego singla – everything i wanted. Za reżyserię teledysku odpowiada sama artystka, a pojawia się w nim jej brat FINNEAS. Billie Eilish zaprezentowała klip do utworu everything i wanted, który pochodzi z jej debiutanckiego albumu WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO? Artystka jest reżyserką klipu. W […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.