Sam Smith z klipem do nowego utworu – “How Do You Sleep?”

Obserwuj nas na instagramie:

Brytyjski wokalista Sam Smith wydał właśnie nowy utwór – How Do You Sleep? Pojawił się także teledysk. To drugi, po Dancing with a Stranger, singiel Sama w tym roku.

Ubiegłego lata w rozgłośniach radiowych królował utwór Calvina Harissa z udziałem Sama SmithaPromises. Bardzo możliwe, że za sprawą nowego singla, Brytyjczyk również w tym roku będzie rządził na letnich parkietach.

How Do You Sleep? to następca świetnie przyjętego duetu z Normani Dancing With A Stranger. Singiel sprzedał się w nakładzie przekraczającym 6 mln kopii i zgromadził ponad miliard streamów.

Sam Smith – How Do You Sleep?

Autorami utworu są Max Martin, Savan Kotecha oraz ILYA. How Do You Sleep? to perfekcyjny popowy kawałek – niepodrabialny wokal artysty świetnie współgra z produkcją ILYA. Refren to taneczna eksplozja.

Do singla powstał również teledysk w reżyserii Granta Singera (odpowiedzialnego m.in. za klipy The Weeknda czy Skrillexa). Za choreografię odpowiada Parris Goebel.

Tak o utworze mówi Sam Smith:

W tym roku, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, czuję się wolny. Dawno już nie czułem takiej frajdy, nagrywając kawałek i teledysk. Kochani, czas na taniec. Całuję!

Sam Smith jest obecnie jednym z najpopularniejszych brytyjskich wykonawców. Dotychczas sprzedał ponad 22 mln albumów na całym świecie i siedmiokrotnie trafiał na szczyt Top 10 UK. Na swoim koncie ma cztery nagrody Grammy, trzy BRIT, Oscara oraz Złoty Glob.

Brytyjski wokalista Sam Smith wydał właśnie nowy utwór – How Do You Sleep? Pojawił się także teledysk. To drugi, po Dancing with a Stranger, singiel Sama w tym roku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →