Igor Herbut zapowiada solowy album, który będzie trwał ponad 70 minut

Obserwuj nas na instagramie:

Stało się! Igor Herbut, wokalista zespołu LemON już od jakiegoś czasu przymierzał się do pójścia solową ścieżką kariery. Jego debiutancki album Chrust ujrzy światło dzienne już niedługo. Sprawdźcie szczegóły.

Solowa kariera Igora Herbuta

Choć Igora Herbuta trudno sobie wyobrazić poza ramami jego macierzystego zespołu LemON, artysta zawsze charakteryzował się sporym wskaźnikiem indywidualizmu i miał spore zadatki na udaną działalność solową. Zresztą, ewidentnie go ciągnęło w tę stronę, na co wskazywała chociażby jego solowa trasa Lwia Część, w którą wyruszył w 2019 roku, gdy LemON miał kilkumiesięczną przerwę.

Jeszcze wcześniej pojawił się utwór Miłość jest wszystkim, który Igor nagrał na potrzeby filmu o tym samym tytule, a pod koniec 2019 roku usłyszeliśmy poruszający singiel Jasny. Teraz już wszystko jest jasne! Debiutancki album Igora Herbuta ukaże się już 27 marca 2020 roku!

Debiutancki, solowy album Igora Herbuta nadchodzi!

Solowa płyta lidera zespołu LemON będzie nosić tytuł Chrust.

Wydawać by się mogło, że to liche, suche, połamane przez wiatr gałęzie, nikomu do niczego nie potrzebne, ale to one najlepiej rozpalają ogień i dają ciepło.

Igor Herbut album Chrust

Igor Herbut wpuszcza fanów do swojego intymnego świata

Na album złoży się 14 utworów, które nierzadko będą trwały po 7 – 8 minut. Całość ma trwać ponad 70 minut! Chrust to wyjątkowy wokal Igora Herbuta i subtelne, emocjonalne brzmienie fortepianu. To dojrzałe i szczere historie, o których artysta nigdy wcześniej nie opowiadał i o które prawdopodobnie byśmy go nie podejrzewali. Całość skomponował i napisał sam Igor, a oprócz jego autorskiego materiału na płycie usłyszymy również utwór z tekstem wiersza Los Leopolda Staffa, który można było usłyszeć podczas pierwszej solowej trasy artysty.

Preorder albumu Chrust jest już dostępny. Możecie zamówić go tutaj. Tymczasem sprawdźcie, jak prezentuje się cała tracklista albumu. Jest na co czekać!

 1. Latające słonie
 2. Jasny
 3. Tańczmy
 4. Miłość i mleko
 5. Wdzięczność
 6. Ro
 7. Corda
 8. Kroki
 9. Los
 10. Amnezja i amnestia
 11. Nie
 12. Krakowski Spleen
 13. Jasny (band version)
 14. Tańczmy (bonus track)

Stało się! Igor Herbut, wokalista zespołu LemON już od jakiegoś czasu przymierzał się do pójścia solową ścieżką kariery. Jego debiutancki album Chrust ujrzy światło dzienne już niedługo. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →