żródło: fanpage facebookowy zespołu LemON

LemON z dwoma jubileuszowymi koncertami


26 września 2022

Podziel się newsem:

To już dekada! Zespół LemON świętuje dziesięciolecie swojej działalności dwoma wyjątkowymi koncertami, które są finałem tegorocznej trasy, rozpoczętej wiosną tego roku.

Wyjątkowe 10 lat

Zespół LemON przez ostatnie 10 lat stał się jednym z najbardziej charakterystycznych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Skok popularności, który przyszedł wraz z wygraną w trzeciej edycji telewizyjnego show Must Be The Music wykorzystali naprawdę wzorowo, w tym samym roku wydając płytę Lemon, która pokryła się platyną, tak jak kolejna, Scarlett. W swojej twórczości zespół mocno zaznacza łemkowskie korzenie jej członków, wykonując wiele utworów w tym języku. Pokłosiem przywiązania do rodzinnych stron jest też z pewnością album Etiuda zimowa, na którym znajdują się kolędy i pastorałki, zarówno w języku polskim, jak i łemkowskim. Z pewnością ten niezwykły miks kulturowy będzie wyczuwalny podczas jesiennych dodatkowych koncertów z okazji dziesięciolecia zespołu, w Lublinie oraz Krakowie.

Plakaty promujące koncerty w Krakowie i w Lublinie

LemON z dwoma wyjątkowymi, jubileuszowymi koncertami
LemON z dwoma wyjątkowymi, jubileuszowymi koncertami

LemON i goście

Jesiennym koncertom jubileuszowym zespołu LemON przyświeca cytat z ich utworu Jutro: Żadnego końca świata dziś nie będzie. Patrząc jednak na listę gości, mogłoby się zdawać, że będą to wydarzenia, po których mogłoby już kolejnych nie być. Podczas występu w Lublinie na Hali Globus 29 września zespołowi towarzyszyć będą Enej, zwycięzcy pierwszej edycji wspomnianego Must Be The Music, a także Piotr Rogucki, aktor i były wokalista zespołu Coma. W Krakowie podczas występu na Tauron Arenie 1 października reprezentacja gości będzie nawet bardziej okazała, ponieważ zaproszenie grupy LemON przyjęli Grzegorz Turnau, Czesław Mozil, Sara James oraz wspomniany już wcześniej Piotr Rogucki. Bilety na oba te wydarzenia są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

To już dekada! Zespół LemON świętuje dziesięciolecie swojej działalności dwoma wyjątkowymi koncertami, które są finałem tegorocznej trasy, rozpoczętej wiosną tego roku. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Kup bilety na dziesięciolecie LemON!

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →