Letnie Brzmienia – seria wakacyjnych koncertów w Poznaniu


30 czerwca 2020

Podziel się newsem:

W Parku Starego Browaru w Poznaniu odbędzie się w wakacje seria koncertów topowych polskich artystów. Sprawdźcie, kto zagra!

Koncerty wracają do Poznania!

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie mogli się już doczekać powrotu koncertów! W Poznaniu startuje kolejny cykl letnich koncertów, podczas których zagrają wyjątkowe gwiazdy.

Letnie Brzmienia wystartują już 31 lipca. W każdy piątek i sobotę do końca sierpnia, w Parku Starego Browaru odbędzie się koncert innej gwiazdy polskiej sceny. Razem będzie to 10 koncertów, podczas których wystąpią m.in. sanah, LemON, Kwiat Jabłoni, Król, Karaś/Rogucki, Baranovski i wielu innych. Ostatnie, finałowe show będzie należało do Brodki.

Letnie Brzmienia – zobacz, kto wystąpi latem w Poznaniu

Sprawdźcie, kto i kiedy dokładnie wystąpi w Poznaniu w ramach Letnich Brzmień!

Letnie Brzmienia – szczegóły, bilety

Wszystkie koncerty z serii Letnie Brzmienia zostaną poprzedzone setami DJskimi, które rozpoczną się już o godzinie 17:00. O 20:00 na scenie pojawią się gwiazdy wieczoru, których koncerty potrwają do 22:00. Sprzedaż biletów na każde z wydarzeń startuje 1 lipca o godzinie 12:00.

Koncerty będą się odbywać zgodnie z zaleceniami sanitarnymi i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa. 

Letnie Brzmienia koncerty

W Parku Starego Browaru w Poznaniu odbędzie się w wakacje seria koncertów topowych polskich artystów. Sprawdźcie, kto zagra! Koncerty wracają do Poznania! Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie mogli się już doczekać powrotu koncertów! W Poznaniu startuje kolejny cykl letnich koncertów, podczas których zagrają wyjątkowe gwiazdy. Letnie Brzmienia wystartują już 31 lipca. W każdy piątek […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →