Kwiat Jabłoni z domowym teledyskiem do utworu „Wzięli zamknęli mi klub”

Podziel się newsem:

Zespół Kwiat Jabłoni zaprezentował nową aranżację utworu Wzięli zamknęli mi klub. Powstał do niego również, nagrany w domowych warunkach, teledysk.

Utwór Wzięli zamknęli mi klub, w obecnych czasach nabiera nowego znaczenia. W momencie, gdy większość obszarów gospodarki powoli wraca do życia, kluby w całym kraju wciąż pozostają zamknięte, bez wsparcia i perspektywy szybkiego powrotu.

Kwiat Jabłoni z nową, bardziej taneczną wersją utworu Wzięli zamknęli mi klub

Kawałek ten pochodzi z debiutanckiej płyty duetu Kwiat Jabłoni, który tworzy rodzeństwo – Kasia i Jacek Sienkiewiczowie. Album zatytułowany Niemożliwe ukazał się w 1 lutego 2019 roku.

W sobotę w sieci pojawił się teledysk do utworu Wzięli zamknęli mi klub w nowej, bardziej klubowej aranżacji. Obraz został nagrany w domach muzyków. Oprócz Kasi i Jacka, w klipie widzimy także Grzegorza Kowalskiego (bas, syntezator) oraz Marcina Ścierańskiego (perkusja). Pod koniec klipu pojawiają się także nagrania z koncertów.

Pod wpływem impulsu postanowiliśmy na nowo nagrać ten utwór w swoich domach. Zdaje się, że w ostatnich tygodniach nabrał nowego znaczenia dla wszystkich… W teledysku pojawiamy się nie tylko my, ale możecie tam znaleźć także wiele koncertowych wspomnień.
Zakładajcie słuchawki, rozkręcajcie głośniki i bawcie się dobrze!

Kwiat Jabłoni – Wzięli zamknęli mi klub (home edition)


#razemtańczymyrazemwalczymy – podpisz petycję!

Jeśli nie zgadzacie się z tym, że polski rząd wciąż omija sektor klubowy w czasie pandemii koronawirusa – okażcie mu swoje wsparcie! Dołączcie do nas i kilkunastu już tysięcy fanów muzyki, i podpiszcie petycję do Rządu RP o pomoc dla branży eventowej.

Petycja ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej

#razemtańczymyrazemwalczymy

Zespół Kwiat Jabłoni zaprezentował nową aranżację utworu Wzięli zamknęli mi klub. Powstał do niego również, nagrany w domowych warunkach, teledysk. Utwór Wzięli zamknęli mi klub, w obecnych czasach nabiera nowego znaczenia. W momencie, gdy większość obszarów gospodarki powoli wraca do życia, kluby w całym kraju wciąż pozostają zamknięte, bez wsparcia i perspektywy szybkiego powrotu. Kwiat […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →