Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru: sanah

22 sierpnia 2020, Sobota

Stary Browar

ul. Półwiejska 42, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

▪ Ania Dabrowska ▪ sanah ▪ Brodka ▪ Kwiat Jabłoni ▪ król ▪ BARANOVSKi ▪ Sorry Boys ▪ LemON ▪ Bitamina ▪ KARAŚ/ROGUCKI

Wracając do pracy, pozbawieni możliwości wyjazdu na festiwal czy urlop za granicą, musimy na nowo nauczyć się zwalniać i dbać o swój wolny czas. Właśnie dlatego powstają Letnie Brzmienia – cykl koncertów w parku Stary Browar. Czekamy na Was w każdy piątek i sobotę o godz. 20:00. Koncerty poprzedzać będą DJ sety, które zaczynać będziemy o 17:00.

Harmonogram koncertów:

31 lipca – Sorry Boys
1 sierpnia – LemON
7 sierpnia – Bitamina
8 sierpnia – Karaś / Rogucki
14 sierpnia – Ania Dąbrowska
15 sierpnia – Kwiat Jabłoni
21 sierpnia – Baranovski
22 sierpnia – sanah
28 sierpnia – KRÓL
29 sierpnia – Brodka

Start sprzedaży biletów 🎫 w najbliższą środę o godz. 12:00.

Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru: sanah
22.08.2020 roku, sobota, godz. 20:00
Park Starego Browaru, Poznań
Wejście od skrzyżowania ulic Ratajczaka i Ogrodowej

Bilety w cenie: 59 zł.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Wracając do pracy, pozbawieni możliwości wyjazdu na festiwal czy urlop za granicą, musimy na nowo nauczyć się zwalniać i dbać o swój wolny czas. Właśnie dlatego powstały Letnie Brzmienia. 22 sierpnia wystąpi sanah.

O ARTYŚCIE
Jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie. Zauważona została wieku 22 lat dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje. Jej miękki, ciepły wokal sprawdza się zarówno w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i nowoczesnych, wzbogaconych elektroniką dynamicznych kompozycjach. Zauważył ją Dawid Podsiadło, a do duetu zaprosił ją Matt Dusk. Premiera jej debiutanckiej płyty planowana jest na marzec 2020. sanah została również nominowana do nagrody Fryderyk 2020 w 3 kategoriach – Fonograficzny Debiut Roku, Album Roku Pop Alternatywny za ‘ja na imię niewidzialna mam’ i Najlepsze Nowe Wykonanie za “projekt nieznajomy nie kłamie”.

O WYDARZENIU
W znajdującym się w sercu Poznania parku Stary Browar, spodziewamy się zobaczyć zarówno tych zabieganych, jak i tych, którzy nie zwalniają tempa przez 24 godziny. To też studenci i tegoroczni maturzyści, którzy co roku o tej porze uczestniczyli w największych festiwalach muzycznych w Polsce. Single i młodzi rodzice, czy w końcu odkrywający Wielkopolskę turyści z innych zakątków kraju. Słowem: my wszyscy, którzy w miejskiej dżungli pragną na chwilę usiąść w wygodnie w leżaku, posłuchać dobrej muzyki, zjeść i napić się, i po prostu pobyć razem.

Wydarzenia rozpoczynać się będą godz. 17:00 setami DJ-skimi. O godz. 20:00 zaczną się planowe występy artystów i potrwają do ciszy nocnej, czyli godz. 22:00. Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi należy zapoznać się przed przybyciem na miejsce.

Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie. Jest dostępny tutaj: https://bit.ly/38gAdw4.


Zobacz także