Rusza cykl koncertów na dziedzińcu poznańskiej Tamy

Obserwuj nas na instagramie:

Koncerty powracają do Poznania. Jeszcze w czerwcu będziemy mogli posłuchać muzyki na żywo, na dziedzińcu klubu Tama. Sprawdźcie, kto wystąpi.

Dziedziniec Tamy to nowy punkt na koncertowej mapie Poznania. W drugiej połowie czerwca zainaugurowany zostanie tam cykl plenerowych koncertów. W każdym wydarzeniu, zgodnie z obowiązującymi wymogami, będzie mogło wziąć udział 150 osób.

Koncerty na dziedzińcu poznańskiej Tamy

19 czerwca – Dwa Sławy

Pierwszy koncert w ramach cyklu, zagra hip-hopowy duet Dwa Sławy. Panowie będą promować swój najnowszy album Pokolenie X2.

Bilety: wyprzedane


26 czerwca – Mikromusic Acoustic Trio

Mikromusic, zespół znany z takich hitów jak Tak mi się nie chce czy Takiego chłopaka, na dziedzińcu Tamy wystąpi w składzie Acoustic Trio.

Bilety: 65-75 zł, kup na Biletomat.pl


3 lipca – Peja/Slums Attack

Kolejnym artystą, który wystąpi w ramach Koncertów na dziedzińcu jest Peja. Raper niedawno wydał nową EPkę 2050, a na ten rok zapowiedziana jest jeszcze premiera jego kolejnego albumu studyjnego.

Bilety: 50-100 zł, kup na Biletomat.pl


5 lipca – Coals

Duet Coals w Poznaniu zaprezentuje materiał ze swojego nowego albumu docusoap, który ukazał się na początku roku nakładem wytwórni [PIAS] Poland and Eastern Europe.

Bilety: 49 zł, kup na Biletomat.pl


10 lipca – Sonbird

Sonbird to, pochodzący z Żywca, zespół grający współczesnego indierocka. W lutym 2019 roku ukazał się ich debiutancki album Głodny.

Bilety: 50-60 zł, kup na Biletomat.pl


12 lipca – Lor

Zespół Lor tworzą 4 młode dziewczyny z Krakowa. W 2019 roku ukazał się ich debiutancki album Lowlight, a w marcu tego roku – EPka Sunlight.

Bilety: 35-45 zł, kup na Biletomat.pl


19 lipca – Tęskno

Premierowy koncert ze swoim najnowszym albumem zagra Tęskno, czyli projekt tworzony przez wokalistkę i kompozytorkę Joannę Longić.

Bilety: 49-59 zł, kup na Biletomat.pl


24 lipca – Słoń

Najnowszym projektem Słonia jest wspólny album Sick6six nagrany wraz z Dope D.O.D. Poznański raper specjalizujący się w liryce grozy już 24 lipca wystąpi w ramach cyklu Koncerty Na Dziedzińcu.

Bilety: 50-60 zł, kup na Biletomat.pl


26 lipca – Mery Spolsky

Mery Spolsky wróci do Poznania by, podczas koncertu na dziedzińcu Tamy, zaprezentować utwory ze swojej najnowszej płyty Dekalog Spolsky.

Bilety: 65-75 zł, kup na Biletomat.pl


31 lipca – Piernikowski

Piernikowski to współtwórca takich załóg jak Napszykłat i Syny. W 2019 roku wydał swój nowy najnowszy solowy krążek The best of moje getto.

Bilety: 50-60 zł, kup na Biletomat.pl


2 sierpnia – Michał Kmieciak

Michał Kmieciak na dziedzińcu Tamy wystąpi wraz z sekcją smyczkową, a podczas koncertu zagra przedpremierowo utwory z drugiego albumu. Nie zabraknie także, przygotowanych specjalnie na tę okazję, niespodzianek.

Bilety: 35-40 zł, kup na Biletomat.pl


7 sierpnia – Belzebong

Belzebong to kielecki zespół stonerowo-doomowy. Na swoim koncie mają 3 albumy długogrające, z czego ostatni, Light the Dankness, ukazał się w 2018 roku. Na koncercie na dziedzińcu Tamy na pewno nie zabraknie ciężkich riffów oraz kłębów zielonego dymu!

Bilety: 49 – 59 zł, kup na Biletomat.pl


8 sierpnia – Kukon

Kukon 8 sierpnia wystąpi na dziedzińcu klubu Tama i zaprezentuje materiał ze swojego nowego, powstałego we współpracy z producentem Magierą albumu Afera, który ukazał się 26 czerwca.

Bilety: 45-55 zł, kup na Biletomat.pl


9 sierpnia – Wczasy

Duet Wczasy w 2018 roku wydał swoją debiutancką płyta pt. Zawody. Obecnie muzycy pracują nad drugim albumem, którego fragmenty będzie można usłyszeć w Poznaniu.

Bilety: 40-45 zł, kup na Biletomat.pl


14 sierpnia – Miły ATZ

Miły ATZ wystąpi na dziedzińcu klubu Tama w ramach serii kameralnych koncertów 14 sierpnia. Będzie to zarazem jeden z pierwszych koncertów promujących nową płytę Czarny Swing, która ujrzała światło dzienne 29 maja.

Bilety: 45-55 zł, kup na Biletomat.pl


16 sierpnia – Zamilska

Na dziedzińcu Tamy zobaczymy także przedstawicielkę muzyki klubowej. Występy Zamilskiej to żywiołowa dawka monstrualnego basu i potężnych bitów.

Bilety: 45-50 zł, kup na Biletomat.pl


21 sierpnia – Pięć Dwa

Podczas koncertu grupy Pięć Dwa usłyszymy materiał z najnowszej płyty TÖLGY FÖLD, której premiera zapowiedziana jest na 26 czerwca 2020.

Bilety: 50-60 zł, kup na Biletomat.pl


30 sierpnia – Rau

Cykl Koncerty na dziedzińcu zamknie raper Rau. Na koncercie można spodziewać się przekroju utworów ze wszystkich wydawnictw rapera oraz niepublikowanych wcześniej utworów.

Bilety: 45-50 zł, kup na Biletomat.pl


Podczas wszystkich wydarzeń obowiązywać będą specjalne zasady bezpieczeństwa:

  • przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
  • Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2m lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje).
  • Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk
Koncerty na dziedzińcu Tama Poznań

fot. główne: Artur Nowicki

Koncerty powracają do Poznania. Jeszcze w czerwcu będziemy mogli posłuchać muzyki na żywo, na dziedzińcu klubu Tama. Sprawdźcie, kto wystąpi. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Dziedziniec Tamy to nowy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →