Sonbird zamyka rozdział albumu “Głodny” wyjątkowym teledyskiem


10 listopada 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Niespodzianka dla fanów zespołu Sonbird! Zespół opublikował nowy teledysk do utworu Wada tym samym zamykając etap promocji swojego debiutanckiego albumu.

Pochodzący z Żywca zespół Sonbird odnotowuje sukces za sukcesem. Ich debiutancki album Głodny wydany na początku tego roku podbija listy przebojów i serca słuchaczy. Przestrzeń pod scenami zapełnia się do ostatnich miejsc, a tych niepozornie wyglądających chłopców zna już coraz więcej osób.

Sonbird – Niepoważny, posłuchajcie

Era Głodnego dobiega końca

Ostatni czas dla Sonbird był wyjątkowo intensywny. Zespół jednak nie zwalnia tempa. Właśnie zapowiedzieli, że pomału zamykają etap promocji swojego debiutanckiego albumu. Nie był on wyjątkowo długi, więc taka informacja może zwiastować to, że grupa już pracuje nad czymś nowym.

sonbird głodny

Sonbird z teledyskiem do utworu Wada

Zwieńczeniem rozdziału pod tytułem Głodny w karierze Sonbird jest wyjątkowy teledysk, którym właśnie się podzielili. To obraz do zamykającego debiutancką płytę zespołu utworu Wada. Sama piosenka przez swój niepokojący i mroczny klimat nie jest singlem, ale muzykom bardzo zależało na tym, aby powstał do niej teledysk.

Klip ma na celu podkreślić emocjonalny wydźwięk utworu, co z pewnością zostało osiągnięte. Tak, jego efekt końcowy skomentował wokalista i tekściarz zespołu – Dawid Mędrzak:

Sama piosenka jest swoistą bombą emocjonalną, a w połączeniu z teledyskiem, wywołuje jeszcze większe emocje, które nawet mnie jest ciężko opisać. Ten obraz jest śmiałym rozwinięciem tego, co miałem w głowie, kiedy pisałem tekst do Wady.

Sonbird – Wada, zobaczcie ten wyjątkowy teledysk

Niespodzianka dla fanów zespołu Sonbird! Zespół opublikował nowy teledysk do utworu Wada tym samym zamykając etap promocji swojego debiutanckiego albumu. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Pochodzący z Żywca zespół Sonbird odnotowuje sukces za sukcesem. Ich debiutancki […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →