Sonbird zapowiadają jesienne koncerty


03 września 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Sonbird, młody zespół z Żywca w tym roku wydał swój debiutancki album. Jesienią ponownie ruszą w trasę, podczas której wystąpią na klubowych koncertach w największych polskich miastach.

Sonbird to młody indie-rockowy zespół pochodzący z Żywca. Mimo, że na scenie są obecnie od niedawna, mają na swoim koncie występy na najwięszych festiwalach. Grali między innymi na: Open’erze, Męskim Graniu, OFF Festivalu, Kraków Live Festivalu czy Enea Spring Breaku.

Sonbird – Głodny

Na początku roku, nakładem Jazzboy Records, ukazała się ich debiutancka płyta Głodny, która została świetnie przyjęta przez krytyków i słuchaczy. Promowały ją single: Ląd, Głodny, Hel, Wodospady oraz Niepoważny.

Po udanej wiosennej trasie oraz występach na wielu letnich imprezach i festiwalach, zespół nie zamierza odpoczywać. Jesienią ponownie ruszą w trasę, która obejmie klubowe koncerty w całej Polsce.

Sonbird – trasa koncertowa

Zespół ogłosił właśnie daty jesiennych koncertów. Nie jest ich póki co zbyt wiele, jednak niebawem możemy spodziewać się kolejnych ogłoszeń. Na ten moment rozpiska prezentuje się następująco:

28.09. – Tarnów, Amfiteatr Letni
14.11. – Rzeszów, Vinyl
30.11. – Poznań, Próżność
01.12. – Wrocław, Stary Klasztor
06.12. – Słupsk, Słupski Ośrodek Kultury
07.12. – Sopot, Sfinks700
08.12. – Toruń, NRD
13.12. – Kielce, Wojewódzki Dom Kultury
15.12. – Kraków, Klub Forty Kleparz
19.12. – Warszawa, Stodoła

Sonbird – bilety na koncerty

Bilety na koncert w Poznaniu i Sopocie są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

fot. Karolina Piotrowska

Sonbird, młody zespół z Żywca w tym roku wydał swój debiutancki album. Jesienią ponownie ruszą w trasę, podczas której wystąpią na klubowych koncertach w największych polskich miastach. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →