Open’er Festival 2019 – zobacz zdjęcia


10 lipca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Open’er Festival 2019 za nami! W tym roku w Gdyni bawiło się ponad 110 tysięcy osób. Zobacz naszą analogową fotorelację z tych czterech festiwalowych dni .

Tegoroczna, 18. edycja Open’er Festival przeszła do historii. Mimo, że pogoda nie rozpieszczała (pod względem temperatury był to jeden z najzimniejszych Open’erów w historii), emocji nie brakowało!

Travis Scott i Stormzy na Open’er 2019

Atmosferę na Open’er Festival rozgrzewali m. in. giganci rocka z The Strokes i The Smashing Pumpkins, ikona pop – Kylie Minogue, bogini swoich fanów, czyli Lana Del Rey, mistrzowie elektronicznej muzyki tanecznej ze Swedish House Mafia oraz gwiazdy współczesnego hip-hopu – Travis Scott i Stormzy, który stał się bezdyskusyjnym bohaterem tej edycji.

Jednym z największych zaskoczeń tegorocznej edycji miał miejsce drugiego dnia festiwalu. W ostatnim momencie odwołany został koncert A$AP Rocky’ego. Jego miejsce zajął jeden z najważniejszych postaci brytyjskiego hip-hopu i grime’u – Stormzy.

Open’er Festival to także kultura, sztuka i sprawy społeczne. Jak co roku dużym zainteresowaniem cieszyły się spektakle podczas Teatru na Open’erze.

Stranger Things na Open’er 2019

Organizatorzy Open’er Festival przygotowali także niespodziankę dla fanów serialu Stranger Things. Z okazji premiery trzeciego sezonu produkcji, pierwszego dnia festiwalu odbyło się spotkanie z odtwórcami ról Lucasa i Mike’a – Finnem Wolfhardem i Calebem McLaughlinem. Dodatkowo, przez wszystkie dni festiwalu, można było korzystać ze specjalnie przygotowanej strefy Stranger Things.

Zobaczcie naszą fotorelację z Open’er Festival 2019. Zdjęcia wykonała Alicja Nowicka.

Czekamy na kolejną edycję!

Open’er Festival 2019 za nami! W tym roku w Gdyni bawiło się ponad 110 tysięcy osób. Zobacz naszą analogową fotorelację z tych czterech festiwalowych dni . Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i […]


ZOBACZ: Open’er Festival 2019 – fotorelacja

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →