Sonbird i Natalia Zastępa w mocno popowej odsłonie – oglądamy klip do utworu „Mantry”


08 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Sonbird i Natalia Zastępa połączyli siły, czego efektem jest numer o lekkim, radiowym vibe’ie. Mantry zapowiadają pierwszy album artystki – czy będzie to debiut, który skosi polską alternatywę w 2021?

Natalia Zastępa i Sonbird na feacie

Artystka skrupulatnie pracuje nad swoim autorskim materiałem i do tej pory wypuściła już w świat kilka singli. Te dają przedsmak i pozwalają wyobrazić sobie, jak będzie brzmieć cała płyta, która ma ukazać się wiosną tego roku. Pojedyncze numery publiczność przyjęła ciepło – pomogła tu z pewnością rozpoznawalność, którą Natalia Zastępa zyskała sobie w programie The Voice of Poland. Utwór Mantry, który wraz z teledyskiem ukazał się dziś na Youtube’ie zdradza, kogo jeszcze prócz wokalistki usłyszymy na jej albumie. Pierwszy gościnny kawałek, a na nim zespół Sonbird! Co sądzicie o takiej kolaboracji?

sonbird natalia zastępa mantry
źródło: Facebook/Natalia Zastępa

Natalia Zastępa i Sonbird z receptą na Nowy Rok

Ta współpraca zaowocowała numerem lekkim, łatwym i przyjemnym. Taki docelowo zdawał się być, muśnięty alternatywą, ale przesiąknięty popem i jednak uderzającym bardziej w tego mainstreamowego odbiorcę.

Utwór Mantry opowiada o szybkim tempie naszego życia, które sami sobie narzucamy. Przez to łatwo gubimy gdzieś swoją indywidualność, próbując dogonić innych i narzucone wzorce. To wszystko sprawia, że czujemy się przytłoczeni i zwyczajnie zmęczeni. Warto zwolnić i „skończyć bieg na bieżni”, który ostatecznie prowadzi donikąd

Natalia Zastępa

Przemieszały się tu temperamenty zaangażowanych artystów, lecz ledwie zauważalnie, numer dominuje Natalia. Od chłopaków z Sonbird wpadło za to charakterystyczne nucenie, zabarwienie numeru brzmieniem lajtowego rocka i świetne góry w zwrotce Dawida Mędrzaka.

Natalia Zastępa ft. Sonbird – Mantry

Mantry wyszły w świetnym momencie, który z pewnością nie jest przypadkowy. Nowy Rok, nowe postanowienia. Zaczynamy rozliczanie się z samym sobą – a nuż ten kawałek kogoś sprowokuje, zachęci, do ponownego rozpatrzenia swoich priorytetów.

Numerem Mantry i tym teledyskiem chcielibyśmy powiedzieć Wam, że nie warto próbować doganiać innych. Lepiej zwolnić i „skończyć bieg na bieżni”, który ostatecznie prowadzi donikąd – tak wypowiedział się zespół o nowym utworze na swoim Facebooku

Klip w istocie jest zarazem symboliczny, jak i dosłowny. A Wy, w Nowym Roku planujecie zacząć, czy może porzucić to bieganie?

Sonbird i Natalia Zastępa połączyli siły, czego efektem jest numer o lekkim, radiowym vibe’ie. Mantry zapowiadają pierwszy album artystki – czy będzie to debiut, który skosi polską alternatywę w 2021? Natalia Zastępa i Sonbird na feacie Artystka skrupulatnie pracuje nad swoim autorskim materiałem i do tej pory wypuściła już w świat kilka singli. Te dają […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →