fot. Ola Bodnaruś

Stach Bukowski i Natalia Zastępa. „Długi film” to nie drill, tylko retro


15 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Stach Bukowski nagrał wspólny utwór z Natalią Zastępą. Długi film to alternatywna od Pumpkin Spice Latte na jesienne pobudzenie. Prosto od Fonobo Label.

Stach Bukowski w drodze do drugiej płyty

Zespół debiutował w 2020 roku albumem Czerwony SUV. Płyta brzmiała dokładnie tak, jak sugeruje jej tytuł. Płynnie, lecz z zadziornym warkotem, nowy rock na starych zasadach, jakieś odbicie lustrzane muzy zatrzymanej w czasie parę dekad temu. Do teraz Stach Bukowski wydał kolejne trzy (licząc z dzisiejszym) single, będące zwiastunem nowej ery w karierze grupy.

Na pierwszy ogień poszedł duet – piosenka nagrana wspólnie z KIWI, z którą Stach zmierzył się w cyklu 1:1. Po Chłodno, w wakacje ukazał się utwór Coś miłego – wypisz, wymaluj lipcowy letniaczek. Trzecim utworem zapowiadającym nowości jest kolejny duet – Długi film nagrany wspólnie z Natalią Zastępą. W tym roku ukazał się jej debiut Nie żałuję, a pośród jego tracklisty figuruje m.in. piosenka z grupą SonbirdMantry.

Przeczytaj: Kwiat Jabłoni i Stach Bukowski – powstał teledysk do utworu „Noc”

Stach Bukowski natalia zastępa singiel długi film
via Facebook

Długi film to nie drill, tylko retro

Jest tam odrobinę bardziej popowo niż w poprzednich propozycjach od zespołu, acz nie oznacza to, że Stach Bukowski zbacza ze swej ścieżki. Albo, że Natalia Zastępa zdominowała ten duet, który po prostu wyważył się w klimatach artystów.

Vintage’owy vibe, do którego przyzwyczaił swych fanów Stach oczywiście nie zniknął, ba – uwydatnił się z tą sprytną, popową wkładką. Numer rodzi szczerą ciekawość, co będzie dalej i kiedy nadejdą oficjalne informacje o drugiej płycie.

Stach Bukowski ft. Natalia Zastępa – Długi film, posłuchaj singla

Zespół aktualnie jest w trasie, więc wciąż możecie łapać i sprawdzać ich na koncertach!

23 listopada 2021 – Klub Chmury, Warszawa
28 listopada 2021 – Klub Zaścianek, Kraków
1 grudnia 2021 – Wydział Remontowy, Gdańsk

Stach Bukowski nagrał wspólny utwór z Natalią Zastępą. Długi film to alternatywna od Pumpkin Spice Latte na jesienne pobudzenie. Prosto od Fonobo Label. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →