screen z teledysku „Chwila”

Stach Bukowski: najpierw EP-ka, później traska


06 września 2022

Podziel się newsem:

Stach Bukowski tak jak obiecał, tak zrobił. Zespół jesienią rusza w trasę ze swoją najnowszą EP-ką Chwila.

Stach Bukowski: po płycie są koncerty

Jeśli ktoś narzeka, że mało jest polskich rockowych zespołów, które nie zatrzymały się na brzmieniu jak w latach 00., to ewidentnie nie natrafił jeszcze na Stacha Bukowskiego. Pierwszy album grupa wydała dwa lata temu, a Czerwony SUV poniósł się na tyle szeroko, by zagwarantować jej miejsce na Małej Scenie tegorocznego Pol’and Rock Festival. Niedawno zespół powrócił wraz z EP-ką Chwila – czterema nowymi kompozycjami, które są przedsmakiem do pełnoprawnego, długogrającego comebacku.

Fani wyczekiwali na ten materiał, podobnie jak z niecierpliwością wyglądali koncertów, które… oczywiście będą i to już całkiem niedługo. Nowe piosenki = granie na żywo. Jesienna trasa nadchodzi!

Przeczytaj: Stach Bukowski – Chwila należy do niego. Rock w pełni vintage’owy

Stach Bukowski koncerty
fot. Zuzanna Mazurek

Chwila Tour na osłodę rozpoczęcia roku akademckiego

Koncerty zaczną się w październiku i w tym momencie odbędą się w pięciu miastach. Stach Bukowski nie powiedział jednak jeszcze ostatniego słowa. Wręcz przeciwnie: ogłosił, że dat padnie więcej. Warszawa, Wrocław czy Kraków (i mniejsze miasta pewnie też!) – spokojnie – na Was też przyjdzie pora.

Poniżej znajdziecie dokładną rozpiskę Chwila Tour. Widzimy się pod sceną?

1 października 2022 roku – Olsztyn, Kuźnia Społeczna
2 października 2022 roku – Gdańsk, Wydział Remontowy
9 października 2022 roku – Łódź, Wooltura
22 października 2022 roku – Szczecin, Kosmos
23 października 2022 roku – Poznań, Klub Pod Minogą

Stach Bukowski – Chwila (Official Video)

Stach Bukowski tak jak obiecał, tak zrobił. Zespół jesienią rusza w trasę ze swoją najnowszą EP-ką Chwila. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →