fot. Ola Bodnaruś

Stach Bukowski da Wam „Coś miłego” akurat na lato


19 lipca 2021

Podziel się newsem:

Stach Bukowski wjeżdża w wakacyjny klimat z okazjonalnym singlem Coś miłego, który jest jednocześnie zapowiedzią drugiej studyjnej płyty zespołu. Posłuchajcie utworu z prawdziwym rock’n’rollowym zacięciem i nastawcie się na nadchodzący album.

Stach Bukowski – udany debiut i…?

Zespół zaistniał dzięki płycie Czerwony SUV, która jest totalnym przypomnieniem z lekka zapomnianego rock’n’rolla. Kiedyś tak sobie stwierdziłam, że Stach Bukowski gra starą muzykę w nowym stylu i dalej będę trzymać się tego, co orzekłam, bo uważam, że wybitnie leży to w profilu tego zadziornego brzmienia ze słyszalnym retro vibe’em.

Krążek dobrze się przyjął jeszcze zeszłej wiosny, a od tego czasu zespół przygotowuje dla swych fanów kolejne zaskakujące nowości. Miłym przerywnikiem od oczekiwania na wieści dotyczące drugiej długogrającej płyty, był singiel Chłodno, jaki grupa nagrała wspólnie z KIWI, również artystką z Fonobo Label.

Przeczytaj: 10 na 10: Stach Bukowski w ogniu pytań KIWI

Przed weekendem ukazała się zaś najnowsza odsłona zespołu, tym razem w prawdziwie letnim wydaniu. Oba utwory trafią na następną płytę zespołu – data jej premiery nie jest jednak jeszcze znana.

Chłodno, posłuchaj singla

Nowy singiel tęskny i taneczny

Utwór Coś miłego wypada jak prawdziwy bangier letnich parkietów alternatywnych imprez. Nie zdziwię się, jeśli prędko zagości na wszelkich rodzajów playlistach, wybieranych zarówno do czilowania w parku, jak i do biforka przed wyjściem na miasto.

Stach Bukowski Coś miłego
Stach Bukowski – „Coś miłego” – okładka singla

Nowy singiel grupy pt. Coś miłego to letnia piosenka o tęsknocie za prawdziwą miłością i drobnymi rzeczami, które są jej codziennością.

– czytamy w informacji prasowej

I chyba te liryczne małe rzeczy są najbardziej ujmujące: budują cały klimat piosenki, faktycznie mocno osadzonej w letnich arenach wakacyjnych wojaży oraz rozterek. Do piosenki Coś miłego powstało także lyric video, które możecie zobaczyć poniżej. Żeby być na bieżąco, koniecznie śledźcie Instagram zespołu!

Stach Bukowski – Coś miłego 

Stach Bukowski wjeżdża w wakacyjny klimat z okazjonalnym singlem Coś miłego, który jest jednocześnie zapowiedzią drugiej studyjnej płyty zespołu. Posłuchajcie utworu z prawdziwym rock’n’rollowym zacięciem i nastawcie się na nadchodzący album. Stach Bukowski – udany debiut i…? Zespół zaistniał dzięki płycie Czerwony SUV, która jest totalnym przypomnieniem z lekka zapomnianego rock’n’rolla. Kiedyś tak sobie stwierdziłam, […]

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →