fot. Facebook/KIWI | Ola Bodnaruś

Jann i KIWI – debiutanci grają razem. Szykujcie się na podwójne koncerty


16 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jann i KIWI jesienią wyruszą we wspólną trasę koncertową. Czy skoro dzielą scenę, to czy podczas występów usłyszymy jakiś duet?

Jann i KIWI – co dwa koncerty to nie jeden

Dwa koncerty za jednym zamachem? Dlaczego nie. Tym bardziej że nie będą one przypominać dealu w stylu szampon 15 w 1, którym umyje się włosy, ciało, naczynia, a na dodatek usunie rdzę z samochodu. Jann i KIWI uzupełnią się swoim temperamentem, a ponadto każde z artystów da totalnie samodzielne i autonomiczne show.

Oboje grają muzykę alternatywną, oboje odnajdują się na scenę, oboje przetarli już sobie szlaki scenicznych występów. Ze swoim repertuarem prezentowali się również na największych festiwalach w Polsce. A przecież zagrać na OFFie czy FEŚCIE tuż po debiucie to spore osiągnięcie.

Przeczytaj: Jann: „Muzyka niczego nie wymaga” [wywiad]

jann kiwi trasa bilety
fot. materiały prasowe

Alternatywna-elektroniczne klimaty. Podwójnie

KIWI pod koniec stycznia wydała album Pętla, będący sumą różnych muzycznych gatunków oraz kalejdoskopem uczuć artystki. Jann z kolei zadebiutował ciut później EP-ką Power z pięcioma świetnymi, choć diametralnie różniącymi się od siebie utworami.

Ona śpiewa po polsku, on raczej (bo na koncertach zdarzają się wyjątki) po angielsku. Co urodzi się z tego miszmaszu? I czy skoro dzielą scenę, będzie można spodziewać się ich duetu? [SPOILER: tak].

Artyści wystąpią w czterech miastach w Polsce, a swoją trasę zaczną w listopadzie. Poniżej znajdziecie dokładną rozpiskę koncertową. Widzimy się pod sceną!

21 listopada 2022 roku – Hydrozagadka, Warszawa
1 grudnia 2022 roku – Klub Spotkań Poczta Główna, Kraków
3 grudnia 2022 roku – Próżność, Poznań
4 grudnia 2022 roku – Akademia, Wrocław

KIWI – Pan ten (Official Video)

Jann i KIWI jesienią wyruszą we wspólną trasę koncertową. Czy skoro dzielą scenę, to czy podczas występów usłyszymy jakiś duet? Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Jann […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →