Zapraszamy na muzyczną podróż “Czerwonym SUVem” Stacha Bukowskiego

Obserwuj nas na instagramie:

Czerwony SUV to debiutancki album Stacha Bukowskiego. Sprawdźcie, co ciekawego kryje ten krążek i zobaczcie klip do najnowszego singla!

Stach Bukowski – młodzieńcza, rock’n’rollowa energia

Pod imieniem i nazwiskiem lidera – Stacha Bukowskiego kryje się tak naprawdę trzyosobowy zespół złożony z wokalisty i jednocześnie perkusisty – Stacha, basistki – Agnieszki Kamińskiej oraz gitarzysty Roberta Ostoja-Lniskiego.

Ten kolektyw wnosi na polską scenę rockową sporo świeżości, bo choć często sięgają po klasyczne, gitarowe brzmienia i nie ukrywają, że lubują się w stylistyce retro, do swojego brzmienie również przemycają sporo młodzieńczej ekstrawagancji.

Do tego dostajemy niewielką, ale zauważalną zabawę chwytliwymi, nowoczesnymi dźwiękami, młodzieńczą, radosną spontaniczność oraz aktualne teksty dotykające tego, czym obecnie żyją młodzi. To wszystko sprawia, że projekt Stach Bukowski brzmi młodo, świeżo, a jednak miłośnicy klasycznych brzmień też znajdą tam coś dla siebie.

Stach Bukowski Czerwony SUV

Czerwony SUV – debiutancki album Stacha Bukowskiego, posłuchaj

Na debiutanckim albumie Stacha Bukowskiego znalazły się również utwory, w których gościnnie wystąpili Dawid Mędrzak z zespołu Sonbird oraz Kwiat Jabłoni. Wszystkie te brzmienia możecie odkrywać na dostępnym już debiutanckim albumie StachaCzerwony SUV. Nie przegapcie tego rock’n’rollowego, świeżego pazura na polskiej scenie!

Zobaczcie również najnowszy, energetyczny teledysk Stacha Bukowskiego do tytułowego singlaCzerwony SUV.

Czerwony SUV to debiutancki album Stacha Bukowskiego. Sprawdźcie, co ciekawego kryje ten krążek i zobaczcie klip do najnowszego singla! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Stach Bukowski – młodzieńcza, rock’n’rollowa […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →