Zespół Stach Bukowski z debiutanckim singlem


12 września 2019

Podziel się newsem:

Stach Bukowski to młody zespół pochodzący z Olsztyna. Właśnie zadebiutowali w wytwórni Fonobo. Posłuchajcie ich debiutanckiego singla- Lew.

Reklama

Stach Bukowski to młody zespół z Olsztyna zakochany w muzyce retro, wychowany na piosenkach Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej i Anny Jantar. Grają rocka, ale inspirują się także muzyką klasyczną, rapem i polskim big beatem.

Stach Bukowski
fot. Wiktor Franko

Tworzą z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii. Członkowie zespołu to: Stach, który śpiewa i gra na perkusji, Aga– basistka oraz Robert odpowiedzialny za precyzyjne gitarowe riffy. Na scenie dają prawdziwego ognia a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Zagrali już wiele koncertów klubowych. Odnosili sukcesy podczas wielu konkursów i przeglądów talentów.

stach bukowski
fot. Wiktor Franko

Stach Bukowski – Lew

Dziś swoją premierę miał ich debiutancki singiel – Lew. Utwór jest drapieżny i beztroski jednocześnie, ma w sobie moc i młodzieńczą zuchwałość.

Do utworu powstał także bezpretensjonalny i radosny teledysk inspirowany latami dziewięćdziesiątymi dwudziestego wieku oraz wczesnymi dwutysięcznymi. W klipie muzycy noszą się zgodnie z ówczesną modą, grają na Pegasusie, opychają się popcornem i urządzają sobie domówkę. Zobaczcie klip:

Stach Bukowski to młody zespół pochodzący z Olsztyna. Właśnie zadebiutowali w wytwórni Fonobo. Posłuchajcie ich debiutanckiego singla- Lew. Stach Bukowski to młody zespół z Olsztyna zakochany w muzyce retro, wychowany na piosenkach Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej i Anny Jantar. Grają rocka, ale inspirują się także muzyką klasyczną, rapem i polskim big beatem. Tworzą z rockandrollowym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: