fot. materiały prasowe

Stach Bukowski zapowiada nowy materiał

Podziel się newsem:

Stach Bukowski to młody zespół, który swoimi oryginalnymi utworami wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród słuchaczy. Właśnie zapowiedzieli premierę swojej kolejnej EP-ki. Sprawdź informacje dotyczące najnowszego wydawnictwa muzyków.

Stach Bukowski powraca po chwili

Muzyczna podróż Stacha Bukowskiego i jego zespołu to wyprawa przez rockandrollowe brzmienia z bardzo chwytliwymi melodiami. Słyszalne są silne inspiracje największych tuzów rocka alternatywnego z The Strokes czy Radiohead na czele. Formację, oprócz samego Stacha, który bardzo dobrze łączy role wokalisty i perkusisty, od samego początku tworzą Agnieszka Kamińska – bas, a także Robert Ostoja-Lniski – gitara. Od momentu swojego debiutu kompozycją Los w 2019 roku zespół zaskakuje swoich odbiorców sporym zróżnicowaniem stylistycznym. Mimo że jest to muzyka wciąż nawiązująca do szeroko pojętego rocka, nie można zarzucić jej twórcom monotonii i braku kreatywności. 5 lipca Stach Bukowski zapowiedział swoją EP-kę Chwila, która będzie pierwszą muzyczną propozycją zespołu dla ich słuchaczy w tym roku.

Premier EP-ki Stacha Bukowskiego, Stach Bukowski Chwila
Stach Bukowski – Chwila, fot. Zuzanna Mazurek

Co nowego u Stacha Bukowskiego?

Na początku lipca muzycy grupy Stach Bukowski zapowiedzieli premierę swojego najnowszego wydawnictwa. Preorder fizycznego nośnika CD rozpoczął się w momencie ogłoszenia informacji. Oficjalnie premiera najnowszego materiału Stacha Bukowskiego zapowiedziana jest na 22 lipca 2022. Nie wiadomo jeszcze, ile kompozycji znajdzie się na EP-ce, jednak po wcześniejszych utworach, które ukazały się pod szyldem zespołu Stach Bukowski, można naprawdę wiele oczekiwać. Ważną cezurą w historii Stacha Bukowskiego jest premiera albumu Czerwony SUV z 2020 roku. To właśnie na tym krążku znalazł się duży przebój Noc, nagrany we współpracy z Kwiatem Jabłoni. Również to wydawnictwo ze wspomnianym utworem pozwoliły im stać się szanowaną formacją na polskiej scenie alternatywnej. Jestem bardzo ciekawy nowego muzycznego wydania Stacha Bukowskiego. Czy po raz kolejny poeksperymentują z brzmieniem? Może będzie to zapowiedź nowego albumu? Czy na Chwili będą przeboje porównywalne do tych z Czerwonego SUV-a? O tym wszystkim przekonamy się 22 lipca 2022 roku, kiedy EP-ka będzie miała swoją światową premierę.

Stach Bukowski ft. Kwiat Jabłoni – Noc

Stach Bukowski to młody zespół, który swoimi oryginalnymi utworami wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród słuchaczy. Właśnie zapowiedzieli premierę swojej kolejnej EP-ki. Sprawdź informacje dotyczące najnowszego wydawnictwa muzyków. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →