Mark Ronson drugim headlinerem Fest Festival 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Fest Festival 2020 dzieli się drugim ogłoszeniem. Organizatorzy nie przestają zaskakiwać. W sierpniu w Polsce wystąpi naprawdę lubiana i oczekiwana przez wielu gwiazda!

Fest Festival – nowy fenomen na mapie polskich festiwali

Fest Festival to nowe zjawisko na mapie polskich festiwali, które już podczas pierwszej edycji zyskało przychylność polskich fanów. Nawet kilka organizacyjnych wpadek nie przeszkodziło, aby okrzyknięto go jednym z ciekawszych wydarzeń muzycznych w Polsce.

Przeczytaj także: Relacja z Fest Festival 2019

Fest Festival stał się tym samym idealną alternatywą dla dotychczasowych festiwali w Polsce. Dzięki ulokowaniu go w Parku Śląskim, wydarzenie łączy w sobie atmosferę chillu, jednocześnie zapraszając na swoje sceny największe, światowe gwiazdy muzyki i oferując wielogatunkowe doznania muzyczne. Dzięki temu na Fest Festival każdy może znaleźć coś dla siebie. W minionym roku wystąpili tam chociażby Alan Walker, Lost Frequencies, Jaden Smith, Metronomy, Little Dragon i wielu innych.

Fest Festival 2020 – znamy kolejnych artystów

W tym roku Fest Festival rozszerzył się o dodatkowy dzień i potrwa od 13 do 15 sierpnia 2020 roku, niezmiennie w Parku Śląskim w Chorzowie. Dotychczas ogłoszeni artyści to Sigrid, Nothing But Thieves, Denzel Curry, Ferdinand and Left Boy, Motor Drum City Ensemble, Secret Cinema, Maduk, CVAV 2.0 oraz James Bay w roli pierwszego headlinera.

Mark Ronson wystąpi w Polsce na Fest Festival 2020!

Właśnie poznaliśmy drugą, główną gwiazdę nadchodzącej edycji Fest Festival. To jeden z najbardziej lubianych producentów na świecie, autor takich przebojów jak Uptown Funk, czy Nothing Breaks Like a Heart, który oprócz współpracy z Bruno Marsem i Miley Cyrus tworzył również z Lady Gagą, Amy Winehouse, Lykke Li, Dua Lipą, Camilą Cabello, Alicią Keys i wieloma innymi artystami największego formatu. Mowa oczywiście o Marku Ronsonie! Nie przegapcie jego koncertu podczas Fest Festival 2020!

Mark Ronson Fest Festival

Taco Hemingway również zagra na Fest Festival 2020

Do przyszłorocznego składu Fest Festival dołącza również jedna z najważniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej w ostatnich latach. Artysta, którego albumy i trasy koncertowe biją rekordy sprzedaży i popularności. Nie kto inny jak Taco Hemingway!

Daughter na Fest Festival 2020

Podczas Fest Festival 2020 usłyszycie również Daughter – brytyjską grupę indie pop i folk, która z pewnością oczaruje Was swoimi emocjonalnymi, poruszającymi kompozycjami.

W sierpniu w Parku Śląskim w Chorzowie usłyszycie również jednego z najbardziej obiecujących artystów sceny elektronicznej, który współpracował m.in. z RihannąSOHN, kanadyjską wokalistkę Alice Glass, Matę, który szturmem wbił się na szczyt hip-hopowej sceny w Polsce oraz obiecujących, zeszłorocznych debiutantów – indie-rockowy skład Sonbird. Bilety na Fest Festival 2020 znajdziecie na stronie organizatora.

Fest Festival 2020

Fest Festival 2020 dzieli się drugim ogłoszeniem. Organizatorzy nie przestają zaskakiwać. W sierpniu w Polsce wystąpi naprawdę lubiana i oczekiwana przez wielu gwiazda! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Fest Festival […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →