James Bay z koncertowym teledyskiem do utworu “Bad”

Obserwuj nas na instagramie:

10 maja James Bay zrobił fanom niespodziankę, wydając bez zapowiedzi nową EPkę Oh My Messy Mind. Sprawdźcie, jak brzmi na żywo jeden z utworów.

James Bay popularność zdobył za sprawą singla Hold Back The River w 2014 roku. Artysta ma obecnie na swoim koncie dwa albumy studyjne. Ostatni z nich – Electric Light ukazał się w 2018 roku. Niespełna dwa tygodnie temu ukazał się natomiast nowy minialbum – Oh My Messy Mind, na którym znalazły się 4 utwory.

James tak opowiada o swoim najnowszym wydawnictwie:

Regularnie łapię strumień świadomości i spisuję wszystkie myśli, aby oczyścić głowę. „Oh My Messy Mind” to notatka z pewnego mrocznego dnia jakiś czas temu. Dobrze oddaje ciężar, który wtedy czułem i który powraca od czasu do czasu. Songwriting, który wyniknął z tego wydarzenia, był moją formą poradzenia sobie z tym mrokiem. Za pomocą „Bad” i pozostałych piosenek na EP-ce chciałem szczerze opowiedzieć kilka historii z mojego życia oraz historii, w które zostałem wmanewrowany. „Bad” to piosenka o rozstaniu, ale nie moim.

Na Youtube pojawił się koncertowy klip z wykonaniem jednego z utworów – Bad. Nagrania do wideo zostały zrealizowane w Hackney Round Chapel.

Oh My Messy Mind – tracklista:

Peer Pressure, feat. Julia Michaels
Bad
Rescue
Break My Heart Right

Posłuchajcie całej EPki:

Artysta w tym roku pojawi się na jednym koncercie w Polsce. 10 lipca zagra w warszawskiej Stodole i będzie to jego pierwszy występ w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że wszystkie bilety rozeszły się w ekspresowym tempie.

10 maja James Bay zrobił fanom niespodziankę, wydając bez zapowiedzi nową EPkę Oh My Messy Mind. Sprawdźcie, jak brzmi na żywo jeden z utworów.James Bay popularność zdobył za sprawą singla Hold Back The River w 2014 roku. Artysta ma obecnie na swoim koncie dwa albumy studyjne. Ostatni z nich – Electric Light ukazał się w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →