fot. Jon Stone

James Bay powraca ze słodko-gorzkim singlem “Give Me The Reason”

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy album od Jamesa Bay’a nadchodzi coraz większymi krokami, a zapowiada go świeżutki singiel Give Me The Reason. Posłuchaj!

James Bay wraca z nową muzyką

James Bay to prawdziwe bożyszcze brytyjskiego indie popu. Po czterech latach od wydania swojego ostatniego albumu – Electric Light, który przyniósł takie przeboje, jak Us czy Wild Love, artysta zapowiada nową, trzecią płytę!

Nadchodzące wydawnictwo Jamesa Bay’a zapowiada świeżutki singiel Give Me The Reason – słodko-gorzka piosenka, o której sam artysta mówi:

Tworzenie nowej muzyki było długą i krętą przygodą, ale każda chwila była tego warta. Uwielbiam tę piosenkę i cieszę się, że w końcu mogę ją wysłać w świat. Mam nadzieję, że też ją pokochacie. Utwór opowiada o relacji, w której zachodzi słońce, jednak wciąż pozostaje wiara, że to nie musi oznaczać końca. Give Me The Reason niesie nadzieję, że wciąż istnieje szansa, aby to naprawić.

James Bay – Give Me The Reason, posłuchaj singla!

James Bay — kiedy premiera nowego albumu?

Jak na razie nie wiemy zbyt wiele o nadchodzącym albumie Jamesa Bay’a, poza tym, że faktycznie nadchodzi. W wywiadzie dla NME z 2020 roku artysta zdradził jedynie, że to najbardziej pozytywna rzecz, jaką kiedykolwiek napisał.

Wciąż jest na nim kilka melancholijnych i cięższych momentów, jednak w większości są to zdecydowanie podnoszące na duchu brzmienia
– dodaje Bay.

Zdaje się, że jest na co czekać! Nie przegapcie tej premiery!

Zobacz również: Nowy, pełen pozytywnej energii singiel od Jamesa Bay’a – „Chew On My Heart”

James Bay Give Me The Reason
James Bay / Facebook

Nowy album od Jamesa Bay’a nadchodzi coraz większymi krokami, a zapowiada go świeżutki singiel Give Me The Reason. Posłuchaj! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie James Bay […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →